x86 Rendszermérnök

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Generali Operations Service Platform - GOSP tagvállalatunk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplője, az innovatív, közösségi értékeket támogató Generali Biztosító Zrt. dinamikusan fejlődő tagvállalata, a Generali Operations Services Platform (GOSP).

Európában hat országra kiterjedő együttműködés részesei vagyunk, a Generali Biztosító számára nyújtunk Informatikai Üzemeltetés feladatokat.

Amit kínálunk:
•    megbízható, multinacionális háttér
•    versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
•    modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
•    folyamatos képzés
•    nagy arányú home office lehetőség

Feladataid lesznek

  • Active Directory, Microsoft DNS, DHCP, Windows Server alapú fájlszerverek, Active Directory Group Policy, VMware ESX alapú virtualizáció, Microsoft SCOM szerver, általános Windows Server operációs rendszerek támogatása (2008-2019)
  • Antivirus infrastruktúra (Crowdstrike) - kapcsolattartás központi csoporttal
  • Microsoft PKI infrastruktúra
  • Fizikai x86 szerver hardverek működésének biztosítása, hibajavítás, egyeztetés a támogató cégekkel illetve külföldi telephelyek (számítógép termek) esetében egyeztetés a helyi szakemberekkel (olasz, francia)
  • Külföldi kollégákkal folyamatos együttműködés

Kit keresünk?

Szakmai elvárások:

  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (B1 szint)
  • Informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) megértése angol nyelven
  • Elvárt technikai ismeretek, amelyek mindenképp szükségesek a munkakör ellátásához
    • min. 2 éves szakmai tapasztalat és magas szintű ismeret a következő területeken
      • Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy
      • Windows Server (2008-2019) operációs rendszerek mélyebb ismerete
      • Vmware rendszer átfogó ismerete
  • Egyéb szakmai elvárások:
    • Microsoft CA (PKI) ismerete
    • Központi KMS (Key Management Services) szerver
    • SCOM rendszer ismerete
    • SCCM rendszer ismerete
    • Windows operációs rendszerek mélyebb ismerete
    • Powershell és vbscript nyelvek mélyebb szintű ismerete
    • Network Monitor, Wireshark ismerete, ezen eszközökből kinyert adatok hatékony felhasználása probléma feltárás esetén

Személyiségbeli elvárások / kompetenciák:

•    energikus és tanulni vágyó személyiség
•    kiváló kommunikációs készség
•    önállóság, analitikus gondolkodásmód
•    csapatban való munkavégzés képessége
•    szervezeti lojalitás
•    problémamegoldó képesség
•    rendszerorientált szemlélet

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzés heti több nap home- office.
  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Budapest, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

•    Szakmai felsőfokú végzettség
•    HP x86 hardverek ismerete
•    Hálózati alapismeretek

Egyéb információk

Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait és az otthoni munkaállomás kialakításához ehhez minden eszközt és segítséget megadunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk és a beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk és az onboarderek online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1945
Pozíció pontos megnevezés: x86 Rendszermérnök
Foglalkoztatás helye: Budapest - Hibrid
Szakterület: Rendszerüzemeltető, Karbantartó
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: x86 Rendszermérnök