Vizsgálati szakértő

Generali Csoport

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Megfelelőségi Területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként elsősorban a vállalat üzleti tevékenységének hatékony védelme a feladatunk, így élenjáró megoldásokkal veszünk részt az üzleti folyamatok alakításában; felelős és előretekintő működésünk során megbízható tanácsokat nyújtunk valamennyi megfelelőségi kérdésben.

Feladataid lesznek

  • Ellenőrzések, vizsgálatok lefolytatása, dokumentálása;
  • Javaslatok megfogalmazása, nyomon követése;
  • A működés során felmerült egyes visszaélések felderítése;
  • Hatóságokkal, egyéb szervezetekkel való kapcsolattartás;
  • Együttműködés, kapcsolattartás az érintett szakterületekkel (ügyvitelfejlesztés, informatika, pénzügyi folyamatok stb.), és az értékesítési hálózatokkal.

Kit keresünk?

Egy önálló, jó problémamegoldó- és együttműködési készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • felsőfokú diplomával (gazdasági, pénzügyi, jogi terület) rendelkezik;
  • jól ismeri és magabiztosan használja a különböző informatikai rendszereket, beleértve az MS Office alkalmazásokat (kiemelten Excel, ppt és adatbázis kezelés);
  • magas szintű szervezési készséggel, folyamat szemlélettel bír;
  • hasonló területen szerzett tapasztalatot;
  • elemző, analitikus szemléletmóddal rendelkezik;
  • kitartó, határozott;
  • kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudással rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
Rugalmasan oszthatod be az idődet.
Home office lehetőség heti rendszerességgel.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Jogi területen szerzett felsőfokú iskolai végzettség;
  • Biztosítás és/vagy pénzügyi/értékesítési területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Nemzetközi és/vagy multinacionális munkakörnyezetben szerzett munkatapasztalat.

Egyéb információk

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:

  • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
    a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
  • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
  • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után.
  • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat Skype-on tartjuk.

Beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1295
Pozíció pontos megnevezés: Vizsgálati szakértő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vizsgálati szakértő