Ügynökségvezető Szekszárd

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Pécsi Értékesítési Terület

ügynökségvezetőt

keres.

Kik vagyunk?

A Generali Értékesítési Hálózatában mindenki megtalálja a helyét.

Különbözünk, mégis összetartunk. Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében. Nem csak keressük a lehetőségeket, de meg is teremtjük őket, hogy biztos jövőt építhessünk ügyfeleinknek és magunknak.

Feladataid lesznek

Folyamatos létszámfejlesztés, az irányításod alá tartozó tanácsadók szakmai vezetése, motiválása.

Az értékesítési tevékenység koordinálása, az üzleti tervek teljesítése és az érdekeltségi rendszerek működtetése.

Kit keresünk?

Egy proaktív hozzáállású, nyitott, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező kollégára van szükségünk, aki

        • min. 2 év értékesítési / értékesítés szervezési területen szerzett tapasztalattal bír, elsősorban pénzügyi területen
        • a benne lévő vállalkozói szellem gazdálkodási fegyelemmel párosul
        • képes tervezni, szervezni, toborozni, motiválni
        • meglévő kapcsolati hálóját képes továbbépíteni
        • felsőfokú végzettséggel, vagy MNB biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezik
        • „B” kategóriás jogosítványa van és rendszeresen vezet

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

        • modern, stabil multinacionális szervezeti hátteret
        • innovatív, a teljesítményt kiemelten elismerő működési modellt
        • lehetőséget az önálló kezdeményezések megvalósítására
        • képzési és támogatási programot az új kollégák sikeres integrációjához
        • nyitott, bizalmi, támogató légkört

Egyéb információk

Szakmai önéletrajz és motivációs levél.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1264
Pozíció pontos megnevezés: Ügynökségvezető Szekszárd
Foglalkoztatás helye: 7100 Szekszárd, Széchenyi u. 22.
Szakterület: Értékesítési, Kereskedelmi vezető
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ügynökségvezető Szekszárd