Tesztelési szakértő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk! Nekünk pedig Rád!

Projektszervezetünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Adinsure projektszervezetünk a központi biztosítástechnikai szerződéskezelési alaprendszerünk cseréjét hivatott véghez vinni. A projektcsapatba várjuk azt a tapasztalt tesztelési szakértőt, aki képviseli és véghez viszi a tesztelési fázisokat, átlátja és koordinálja a tesztelési folyamatokat, lépéseket szorosan együttműködve a projektszervezet tagjaival, külső beszállítókkal és más belső szakterületekkel. Proaktív, fiatalos, összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • Magyar és angol nyelvű követelmények, funkcionális specifikációk alapján rendszerintegrációs, E2E folyamat-, performancia- és felhasználói tesztek tervezése;
  • Projekten belüli tesztfolyamatok definiálása;
  • Elkészült teszttervek alapján a tesztelésben részt vevők feladatainak koordinálása, nyomon követése;
  • Hibajavítások nyomon követése, bejövő hibák priorizálása;
  • Teszteredmények riportálása;
  • Együttműködés a belső és külső fejlesztői csoportokkal magyar és angol nyelven;
  • Manuális tesztek végrehajtása és a teszteredmények dokumentálása;
  • Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében.

Kit keresünk?

Egy proaktív, jó szervező- és kommunikációs készséggel rendelkező, önálló, precíz kollégára van szükségünk, aki:

  • releváns munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalattal bír,
  • magabiztos, aktív szakmai felsőfokú angol nyelvismerete van (szóban, írásban),
  • könnyen megtalálja a hangot másokkal angol és magyar nyelven egyaránt,
  • erős informatikai érdeklődést mutat,
  • átlátja az összetett folyamatokat,
  • szívesen tanul új dolgokat, fejleszti magát,
  • analitikus és projekt szemléletmóddal rendelkezik,
  • szisztematikus,
  • rugalmas, önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemzi,
  • jó problémamegoldó készséggel bír,
  • eredményorientált.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • A járvány ideje alatt home office lehetőség.
  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office lehetőség heti rendszerességgel.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • ISTQB vizsga;
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete;
  • Tesztautomatizálást támogató eszközök ismerete;
  • Banki, biztosítói területen szerzett tapasztalat;
  • SQL ismeret.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1165
Pozíció pontos megnevezés: Tesztelési szakértő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Tesztelő, Tesztmérnök
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Tesztelési szakértő