Termékmenedzser

A Generali Biztosító Zrt. tagvállalata,

a Genertel Biztosító Zrt.

Termékfejlesztési területe

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Termékmenedzseri szakértők innovatív csapataként azon dolgozunk, hogy a minél magasabb ügyfélélményt szem előtt tartva kiváló minőségű szolgáltatásokat és termékeket alkossunk ügyfeleink legnagyobb megelégedésére.

Feladataid lesznek

  • Kockázati élet-, baleset- és egészségbiztosítási termékkoncepciók kidolgozása, a termék bevezetésének teljes körű menedzselése;
  • A már bevezetett termékek működtetésének hatékony menedzselése;
  • Termékszabályzatok megírása, a biztosítási módozat működési szabályainak elkészítése, háttérdokumentációk előállítása;
  • Rendszeres kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel (aktuáriusi, ügyviteli, értékesítési, jogi, informatikai, marketing, stb.);
  • Oktatási anyagok kidolgozásában, termékbemutató anyagok készítésében és az oktatásban való közreműködés;
  • Értékesítés-támogatási feladatok ellátása;
  • Piaci összehasonlító elemzések készítése, piaci monitoring;
  • Személybiztosítási szerződésállomány elemzése;
  • A cég piaci környezetének folyamatos elemzése és vizsgálata

Kit keresünk?

Egy innovatív szemléletű, problémamegoldó, ügyfél- és célorientált viselkedésű, lelkes és elkötelezett kollégára van szükségünk, aki:

  • felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettséggel rendelkezik;
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalata van
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretekkel bír: Word, Excel, PowerPoint;
  • jó prezentációs és kommunikációs készsége van;
  • erős elemző-, szervező és problémamegoldó készség jellemzi;
  • kreatív és innovatív szemléletű;
  • proaktív;
  • precíz, pontos munkavégzés jellemzi;
  • önálló munkavégzésre alkalmas.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Váci úti székházában. (1132 Budapest, Váci út 36-38.).
  • Rugalmasság - hibrid munkavégzés, heti több nap home office lehetőséggel (1 nap irodai munkavégzés formájában). Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség- belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod
  • Sport -és kikapcsolódás- ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés- ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Biztosítási szakközgazdász/specialista végzettség;
  • Biztósítónál (Banknál), biztosítási termékmenedzsment területen szerzett tapasztalat;
  • Legalább 3 éves hasonló területen (termékfejlesztés/termékmenedzsment) szerzett szakmai tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudással bír.

Egyéb információk

  • 2022.04.- től cégcsoportunk általánosan bevezette a hibrid működést, amely heti 1 nap irodai jelenlétet jelent, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét, figyelembe véve a munkatársi igényeket.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online (első kör) és offline (második kör) módon is tartjuk.
  • Onboarding folyamatunkban belépőink online módon ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 2033
Pozíció pontos megnevezés: Termékmenedzser
Foglalkoztatás helye: Budapest - Hibrid
Szakterület: Termékfejlesztés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Termékmenedzser