Senior költség kontroller

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Kontrolling területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

A Generali Biztosító Költség, Beruházás és Jutalékmenedzsment területeként a teljes magyarországi cégcsoport költségeit felügyeljük, emellett általános pénzügyi kontrolling, valamint IT-, projekt- és jutalékkontrolling szolgáltatást nyújtunk a Generali Biztosító érintett szakterületei és leányvállatai felé.

Mindennapjaink során a Generali Biztosító minden szervezeti egységével és a leányvállatokkal is kapcsolatban vagyunk, így aki nálunk dolgozik, igazán a központban érezheti magát.

Feladataid lesznek

  • General Expenses (fix költség) területtel kapcsolatos elemzési, tervezési, visszamérési és riportálási feladatok
  • Havi és negyedéves zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Termékköltség és jutalékfelosztási folyamatok üzemeltetése, elemzés, tervezés, visszamérés és riportálás
  • Tulajdonosi kapcsolattartás
  • Projektmunkában való aktív részvétel:
  • IFRS 17 standardnak való megfeleléshez szükséges feladatokban és adattárház fejlesztésekben való üzleti oldali részvétel
  • SAP HANA bevezetés költségkontrolling oldali támogatása

Kit keresünk?

Szakmai elvárások:

  • főiskolai/egyetemi diploma (közgazdasági, pénzügyi, számviteli)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP, Excel magas szintű ismerete
  • pénzügyi vagy kontrolling területen szerzett minimum 4 év szakmai tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • magasfokú önállóság, agilitás, proaktivitás
  • kiemelkedő kommunikációs, koordinációs és tárgyalási készség
  • erős elemző képesség, rendszerszemlélet
  • alaposság, terhelhetőség
  • jó stressztűrő képesség
  • nyitottság a változásokra/változtatásokra
  • csapatmunkára való készség

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
Rugalmasan oszthatod be az idődet.
Smart working munkavégzés, rendszeres home office lehetőség.
Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
Béren kívüli juttatási csomagunk több elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Biztosítási kontrolling tapasztalat
  • DWH adatbáziskezelési és SQL ismeretek

Egyéb információk

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:

  • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
  • a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
  • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
  • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után,
  • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk.

Beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1321
Pozíció pontos megnevezés: Senior költség kontroller
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Kontrolling
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Senior költség kontroller