Rendszerszervező

A Generali Biztosító Zrt. tagvállalata,

a Genertel Biztosító Zrt.

IT területe

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők lendületes csapataként azon dolgozunk, hogy eredményorientált hozzáállásunkkal naprakész megoldást kínáljunk a Genertel Biztosító Zrt. fejlesztési igényeire. Összetartó, jó hangulatú csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást. Nyitottak vagyunk az új megoldásokra, technológiákra, nálunk számít a véleményed!

Feladataid lesznek

  • Üzleti követelmények felmérése, egyeztetése az üzleti terület képviselőivel (értékesítési felületek, felhasználói portálok, értékesítéstámogatási rendszerek);
  • Üzleti követelmények és IT folyamatok elemzései alapján funkcionális specifikáció elkészítése (adatbázis tervezés, -ábrázolás, folyamatok ábrázolása);
  • Fejlesztések támogatása (belső és külső fejlesztő kollégák), az igénnyel kapcsolatos kérdések tisztázása, a rendszerszintű specifikáció nyomon követése;
  • IT és felhasználói tesztelés támogatása a funkcionális specifikáció alapján;
  • Hibakeresés, IT és üzleti folyamatok működésének felderítésével;
  • Elkészült projekttermékek, funkciók felhasználói oktatása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a háttérrendszerek (portfoliókezelő, kárnyilvántartó, adattárház stb.) és külső rendszerek IT szakembereivel;
  • Projektek szakmai támogatása.

Kit keresünk?

Egy proaktív, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, jó kommunikációs képességgel és analitikus gondolkodásmóddal rendelkező kollégára van szükségünk, aki

  • legalább 5 év IT rendszerszervezői gyakorlattal bír;
  • MS SQL adatbázis ismeretekkel (adatbázis-tervezés, -kezelés, -lekérdezés) rendelkezik;
  • XML alapú kommunikációs interfészek működésében, XSD leírások értelmezésében tapasztalatokkal bír;
  • komplex rendszerek, folyamatok működését önállóan képes feltérképezni;
  • rendszerszemléletű gondolkodású, nagyfokú elemzői készséggel;
  • magas szinten ismeri az MS Office-t;
  • felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezik;
  • tapasztalattal rendelkezik a klasszikus vízesés alapú projektek szervezésében, koordinálásában.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • A járvány ideje alatt home office lehetőség.
  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office lehetőség heti rendszerességgel.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Biztosítási, pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Modellező eszköz és nyelv ismeretek (UML, BPML, Enterprise Architect, Visio);
  • CMS rendszerek, HTML5 és SEO ismerete;
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete.

Egyéb információk

  • Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.
  • Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:
    • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
    • a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
    • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
    • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után.
    • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk
  • Kiválasztásaink során az interjúkat Skype-on tartjuk.
  • Beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.
  • Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1315
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerszervező
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: IT tanácsadó, Elemző, Auditor
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerszervező