Rendszerszervező

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

IT Fejlesztési Területünk

munkatársat keres

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként vállalatunk nem-életbiztosítási alaprendszerének fejlesztésével foglalkozunk. Fejlesztési területünkön IBM iSeries platformon, nagygépes környezetben dolgozunk a backend fejlesztések során. Munkánk során előtérbe kerülnek az integrációs kérdéskörök, rendszerek közötti adatkapcsolatok, folyamatmegoldások, automatizmusok. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • üzleti folyamatokhoz kapcsolódó informatikai feldolgozások tervezése;
  • fejlesztési projektek tervezési, szervezési, tesztelési folyamataiban való részvétel;
  • információs rendszerek fejlesztése, üzemszerű működésének biztosítása;
  • üzleti specifikációk alapján rendszer- és fejlesztési dokumentációk kidolgozása, specifikációk összeállítása;
  • szakértői tudás kialakítása a felelőssége alá tartozó rendszerek tekintetében;
  • aktív részvétel fejlesztési projektekben, illetve fejlesztési projektek vezetése;
  • kapcsolattartás más fejlesztői csoportokkal;
  • biztosítástechnikai alaprendszer fejlesztése, karbantartása, alkalmazásgazdai szerepkör betöltése.

Kit keresünk?

Egy ügyfélközpontú, rendszer- és folyamatszemlélettel, jó kommunikációs képességgel és analitikus szemléletmóddal rendelkező önálló kollégára van szükségünk, aki:

  • főiskolai/egyetemi végzettséggel;
  • legalább 3 év rendszerszervezői tapasztalattal;
  • nagygépes környezet ismeretével;
  • SQL ismeretekkel;
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezik.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • iSeries,  AS/400, egyéb IBM-gép ismeret;
  • RPG ismeretek;
  • projektvezetési és rendszerszervezési módszerek ismerete;
  • biztosítási vagy pénzügyi tapasztalat;
  • integrációs ismeretek (MQ, XSD, XML).

Egyéb információk

  • Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.
  • Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:
    • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
    • a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
    • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
    • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után,
    • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk.
    • Kiválasztásaink során az interjúkat Skype-on tartjuk.
    • Beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.
    • Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1244
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerszervező
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Informatikai támogatás
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerszervező