Projektvezető

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Folyamat-, és projektmenedzsment területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy a Generali folyamatai minél hatékonyabb és egyszerűbb módon szolgálja ki ügyfeleinket, kollégáinkat. Projektvezetőink „Challengerként” működnek, nyitottságukkal könnyen közel kerülnek a szakterületi szereplőkhöz, stratégiai látásmódjukkal és üzleti gondolkodásukkal képesek megoldásokat javasolni, gyakorlatuknak köszönhetően beépítik a kívánt piaci trendeket és használják a bevált céges best practice-ket. Vállalati szinten nyitottak vagyunk a piaci újdonságokra és rendületlenül keressük az egyszerű, okos és gyors megoldásokat.

Feladataid lesznek

  • Vállalati stratégiai projektekben való aktív közreműködés, azok teljes körű felügyelete.
  • A projekt kivitelezésére felállított csapatban dolgozó kollégák irányítása, támogatása.
  • Projektadminisztráció elvégzése, projekttervek kidolgozása, nyomon követése, folyamatos dokumentálása, erőforrások tervezése.
  • Projektek határidőre és költségkereten belüli leszállítása, idő- és erőforrás menedzsmentje.
  • Kockázatok feltárása, kezelése, megoldási javaslatok tétele.
  • Vezetőség folyamatos tájékoztatása, rendszeres riportálás a közvetlen vezető ill. a projekt szponzor felé.
  • Együttműködés az üzleti és IT területekkel.
  • Az iparági trendek és a biztosító gyakorlatában már megvalósult megoldások nyomon követése, azok felhasználása.
  • Javaslatok megtétele a fejlesztési irányokra, együttműködés azok megvalósításában.
  • A vezetőség számára a szükséges elemzések, jelentések elkészítése, illetve elkészítésük koordinálása.
  • Részvétel a projekt portfólió tervezésében.

Kit keresünk?

Egy ügyfélközpontú, analitikus gondolkodásmódú, innovatív, kreatív, és jó problémamegoldó képességgel rendelkező szakértő kollégára van szükségünk, aki:

  • Legalább 3-5 éves senior projektvezetői tapasztalattal rendelkezik nagyvállalati környezetben.
  • Felsőfokú képzettsége, valamint aktív angol nyelvtudása van.
  • Látásmódja és intelligenciája segítségével könnyen megérti az üzleti terület problémáját. Együttműködő stílusával maga mellé állítja az üzleti oldali szereplőket.
  • Képes felismerni, hogy mi képvisel értéket az üzleti terület számára.
  • Win-win szituációkra törekedve megtalálja a pozitív konfrontáció lehetőségét, provokálva, új irányokba terelve az üzleti területek megoldásait.
  • Képes az üzleti területeknek megfelelő szakmaisággal testreszabott megoldásokat kínálni, a kitűzött stratégiai cél felé terelve és a szükséges mértékben tanítva őket.
  • Képes fókuszáltan, strukturáltan, célorientáltan végezni a munkáját, felelősséget vállal a projektek sikeres lebonyolításáért (ütemterv, minőség).
  • Átlátja a stratégiai célokat, IT architektúrát és rendszereket.
  • Iparági trendek naprakész ismeretével, stabil IT készségekkel, MS Office programok, projektmanagement szoftver(ek) ismeretével rendelkezik.
  • Projektmódszertani ismeretekkel (waterfall és agile) rendelkezik.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Smart working munkavégzés, rendszeres home office lehetőség.

Egyéb információk

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:

  • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
  • a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
  • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
  • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után,
  • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat Skype-on tartjuk.

Beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1261
Pozíció pontos megnevezés: Projektvezető
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Projektmenedzsment - IT
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Projektvezető