Projektmenedzser vagyon- és gépjárműbiztosítási területre

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

újonnanal akult projektszervezetünk

projektmenedzser /termékmenedzser

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét. Szükség van ránk! Nekünk pedig rád! Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként a vagyon és gépjárműbiztosítási módozatok termék-, és folyamatfejlesztésének menedzselésével foglalkozunk. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • projektmenedzseri feladatainak ellátása - a vagyon és gépjárműbiztosítási területen bevezetésre kerülő új biztosítási IT rendszer vonatkozásában;
  • a vagyon és gépjárműbiztosítási területen dolgozó termékmenedzser kollégák munkájának támogatása a bevezetésre kerülő új biztosítási IT rendszer implementálásában;

  • a területet érintő fejlesztések üzleti igényeinek megfogalmazása és követelmény specifikációk összeállítása a folyamatfejlesztési terület és IT felé magyar és angol nyelven;

  • napi szintű magyar és angol nyelvű kommunikáció és szoros együttműködés a társterületeken dolgozó kollégákkal;

  • fejlesztések nyomon követése, partnerekkel való egyeztetés magyar és angol nyelven;

  • elkészült fejlesztések tesztelésében történő aktív részvétel;

  • vagyon és gépjárműbiztosítási terület képviselete projektekben, üzleti feladatok átlátása és koordinálása.

Kit keresünk?

Egy proaktív, önálló, IT affinitással, jó szervező-, valamint kommunikációs készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki

  • vagyon és gépjárműbiztosítási tapasztalattal rendelkezik vagy elkötelezett a szakterület iránt;
  • felsőfokú, egyetemi/főiskolai végzettsége van;
  • szakmai/felsőfokú aktív angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban) mely a napi munkavégzéshez elengedhetetlen
  • komplex projektekben vagy folyamatfejlesztésben több éves tapasztalatot szerzett;
  • erős felhasználói szinten használja a számítástechnikai alkalmazásokat;
  • lelkes és mindemellett tanulási vágy és jó problémamegoldó képesség jellemez.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • béren kívüli juttatási csomagunk számos különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • IT területen szerzett szervezői tapasztalat;
  • egyéb informatikai alkalmazások ismerete (MS, Jira, Bizagi, Visio, stb.);

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1164
Pozíció pontos megnevezés: Projektmenedzser vagyon- és gépjárműbiztosítási területre
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Projektmenedzsment - támogatás
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Projektmenedzser vagyon- és gépjárműbiztosítási területre