Partnerértékesítési kapcsolattartó

Üdvözlünk a Generalinál!

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként vállalatunk, a

Generali Biztosító Zrt.

 Alkuszi Értékesítés Hálózatunk

 Partnerértékesítési kapcsolattartó vállalkozó partnert

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, minél magasabb szinten támogassuk banki és alkusz partnereinket, hogy a segítségükkel minél több ember életét tegyük biztonságosabbá szolgáltatásainkkal. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • kapcsolattartás a Biztosító alkusz és banki partnereivel
  • a partnerek munkájának szakmai támogatása, fejlesztése (oktatás, képzés)
  • partneri teljesítmények mérése, közös folyamatok menedzselése
  • a partnerektől beérkező igények nyomon követése, ehhez kapcsolódóan a szakosztályokkal történő kapcsolattartás
  • a hálózat teljesítményének folyamatos támogatása
  • befektetési és pénzpiaci információk folyamatos figyelése

Kit keresünk?

Egy sokoldalú tehetségre, proaktív hozzáállású, kiemelkedő kommunikációs készségű, önálló, kezdeményező, rugalmas, terhelhető és eredményorientált személyiséggel rendelkező jó problémamegoldó szakértőre van szükségünk, aki

  • rendelkezik legalább középiskolai érettségi bizonyítvánnyal,
  • van minimum 2 éves, biztosítónál, banknál vagy alkusznál szerzett értékesítési tapasztalata,
  • felhasználói szinten ismeri az irodai IT alkalmazásokat,
  • "B” kategóriás jogosítványa van, saját autóval rendelkezik és rendszeresen vezet.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • modern, stabil multinacionális szervezeti hátteret,
  • innovatív, a teljesítményt kiemelten elismerő működési modellt,
  • nyitott, bizalmi, támogató légkört.

Budapest, Pest-,Fejér-,Komárom-Esztergom-, Veszprém megye

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1435
Pozíció pontos megnevezés: Partnerértékesítési kapcsolattartó
Foglalkoztatás helye: Budapest, Pest-,Fejér-,Komárom-Esztergom-, Veszprém megye
Szakterület: Értékesítés támogatás
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Partnerértékesítési kapcsolattartó