Microsoft Exchange szerver adminisztrátor

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplője

az innovatív, közösségi értékeket támogató

Generali Biztosító Zrt.

dinamikusan fejlődő tagvállalata,
a

Generali Infrastructure Services

munkatársakat keres

pozícióba.

Feladataid lesznek

  • Microsoft Exchange szerverek üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése
  • Microsoft Lync szerverek üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése
  • SPAM szűrő rendszer üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése
  • FAX rendszer (GFIFaxMaker) üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése
  • Ügyfelek (Generali Biztosító magyarországi tag- és leányvállalatainak munkatársai) által bejelentett hibák 3. szintű elhárítása
  • Kapcsolattartás Generali Group-on belüli külföldi technikai területekkel, közös munkavégzés
  • Monitorozó rendszer eseményeinek események figyelése, problémák kezelése
  • Jelentések és dokumentációk készítése

      Kit keresünk?

      • Egy energikus, jó kommunikációs és problémamegoldó készségű, önálló és rendszerorientált szemléletű kollégára van szükségünk, aki:
      • a következő területeken szerzett minimum 2 éves tapasztalattal - Exchange szerver adminisztráció, Lync szerver adminisztráció, Windows kiszolgálók (pl Windows 2012/2016);
      • levelezési és spam szűrő rendszerekkel kapcsolatos alap fogalmak, protokollok ismeretével;
      • Powershell szkript ismeretével;
      • angol kommunikációs szintű nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt, informatikai tartalmú dokumentumok megértése angol nyelven);
      • valamint felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel vagy informatikai szakmacsoportban szerzett szakképesítéssel (pl szakirányú OKJ-s képzés vagy szakmai képzés) rendelkezik.

      Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

      • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).
      • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
      • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
      • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
      • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
      • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
      • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
      • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

      Pozíció betöltése során előnyt jelent

      • Office 365 ismeret, tapasztalat;
      • Szerver virtualizációs ismeretek (VmWare, Hyper-V);
      • Hálózati ismeretek (LAN/WLAN, WAN, VPN);
      • Lotus Domino rendszer ismerete;
      • tanúsítványkezelő rendszerek ismerete (PKI; CA);
      • gyártói minősítések, pénzintézeti és/vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

      Ami a pályázathoz szükséges

      Szakmai önéletrajz a jövedelemigény megjelölésével.

      Pozíció adatai

      Pozíció azonosító: 948
      Pozíció pontos megnevezés: Microsoft Exchange szerver adminisztrátor
      Foglalkoztatás helye: Budapest
      Szakterület: Rendszergazda
      Szerződés típusa: Határozatlan
      Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
      Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Microsoft Exchange szerver adminisztrátor