Mezőgazdasági ügyfélkezelési munkatárs

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Mezőgazdasági ügyfélkezelési és ügyviteli területünkre

Ügyfélkezelési munkatársat

keresünk.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azért dolgozunk, hogy a Generali Biztosító mezőgazdasági biztosítási szerződéssel rendelkező ügyfeleit színvonalas szolgáltatásunkkal támogassuk, állományukat menedzseljük. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • mezőgazdasági biztosítási ajánlatok ellenőrzése, kötvényesítése
  • szerződésekkel kapcsolatos levelezés
  • szerződések módosítása, megszüntetése
  • díjak kezelése a hatályos utasítások alapján
  • együttműködés társterületekkel
  • mezőgazdasági kárbejelentések kezelése, elszámolása, nyilvántartása
  • telefonos ügyfélkiszolgálás ezen ügyfélkör részére

Kit keresünk?

Egy terhelhető, precíz, rugalmas, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező, együttműködő munkatársat keresünk, aki:

  • középiskolai végzettséggel és
  • felhasználói szinten stabil számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik,
  • szeret csapatban dolgozni,
  • nyitott az új ismeretek befogadására.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti úti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.) fogsz dolgozni.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

Biztosítási és/vagy irodai adminisztrációs területen szerzett tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1174
Pozíció pontos megnevezés: Mezőgazdasági ügyfélkezelési munkatárs
Foglalkoztatás helye: 1066 Teréz krt. 42.-44.
Szakterület: Banki, Biztosítási szakügyintéző
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mezőgazdasági ügyfélkezelési munkatárs