Mezőgazdasági értékesítési tanácsadó

Generali Biztosító Zrt. dinamikusan fejlődő leányvállalatának

Mezőgazdasági és Vállalati Divíziója

Észak Dunántúli értékesítési területre

vállalati és lakossági biztosítások értékesítése

fő vagy másodállásban

értékesítési tanácsadókat

keres.

Kik vagyunk?

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét. Szükség van ránk! Nekünk pedig rád! Különbözünk, mégis összetartunk. Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében. Nem csak keressük a lehetőségeket, de meg is teremtjük őket, hogy biztos jövőt építhessünk ügyfeleinknek és magunknak.

Feladataid lesznek

  • ügyféllátogatás és tárgyalás;
  • időpontok egyeztetése, ajánlatkészítés.

Kit keresünk?

Olyan nyitott, teljesítményorientált, kiváló kommunikációs és kapcsolatépítési képességgel rendelkező vállalkozó partnert keresünk, aki

  • mezőgazdasági vállalkozók közötti értékesítési gyakorlattal és kapcsolatrendszerrel rendelkezik;

  • felsőfokú végzettsége vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgája van;

  • felhasználói szinten, gyakorlottan kezeli a számítógépes programokat.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • befogadó és támogató munkakörnyezet;
  • megbízható, multinacionális háttér;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet;
  • díjmentes, magas szintű képzés;
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • megbízási jogviszony;
  • stabil, hosszú távú, tervezhető karrierlehetőség.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • gépjármű használata;

  • értékesítési tapasztalat pénzügyi és biztosítási területen.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1163
Pozíció pontos megnevezés: Mezőgazdasági értékesítési tanácsadó
Szakterület: Biztosítás értékesítés
Szerződés típusa: Határozatlan
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mezőgazdasági értékesítési tanácsadó