Logisztikai munkatárs

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk! Nekünk pedig rád!

Logisztikai Területünk

logisztikai munkatársat

keres.

Kik vagyunk?

A Generali Biztosító logisztikai csapataként nagy precizitással végezzük feladatainkat, összetartó közösségként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • Beérkező dokumentumok szortírozása, továbbítása,
  • ügyféllevelek előkészítése postai feldolgozásra és feladásra,
  • elektronikus dokumentumok előkészítése feldolgozásra,
  • papír alapú dokumentumok előkészítése digitális feldolgozásra,
  • ügyféldokumentumok csomagolása, továbbítása.

Kit keresünk?

Egy olyan önálló, ügyfélorientált, jó problémamegoldó készséggel rendelkező munkatársra van szükségünk, aki:

  • középfokú végzettsél rendelkezik,
  • napi 4 órában tud munkát vállalni délelőttönként,
  • felhasználói szinten stabil számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik,
  • fontos számára a precizitás és az eredmény,
  • elfogadja és szívesen végez monoton munkát.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Munkaerőkölcsönzőn keresztül történő foglalkoztatás.
  • Iroda - modern vállalati környezetben,  jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Budapest, Váci út 36-38.).
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod
  • Sport -és kikapcsolódás - ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. Generali Futóklub, TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk is számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és nyáron medencével vár.
  • Étkezés - ebédszünetben a székházban lévő saját éttermünkben/büfénkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Postaforgalmi ismeretek terén szerzett tapasztalat.

Egyéb információk

  • Kiválasztásaink során az interjúkat online és offline módon is tartjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 2034
Pozíció pontos megnevezés: Logisztikai munkatárs
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: 4 órában
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Logisztikai munkatárs