Junior Talent Acquisition Specialist

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy megtaláljuk azokat a tehetségeket, akik szakértelmükkel hozzájárulnak a Generali Biztosító sikeréhez. Toborzási és kiválasztási szolgáltatást nyújtunk az üzleti területeinknek és recruitment projekteket valósítunk meg. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • a Generali különböző területeit és vezetőit támogatod recruitment szempontból, így biztosan nem lesznek unalmasak az általad menedzselt keresések
  • napi szintű kapcsolatban leszel a területek vezetőivel és a HRBP-kel is
  • az end to end recruitment támogatásban hiszünk, ezért a pozíció nyitástól az ajánlatadásig hozzád tartozik a keresés. Te határozod meg a keresési stratégiát, szűröd és interjúztatod is a jelölteket.
  • szeretjük a kreatív megoldásokat, ezért az új ötleteket a hatékonyságunk növelése és az agilis recruitment kiépítése érdekében tárt karokkal várjuk
  • a klasszikus recruiteri folyamatok mellett saját HR projekteket vezethetsz, mint pl: gyakornoki program vagy ajánlási rendszer

Kit keresünk?

Egy sokoldalú, proaktív hozzáállású, kreatív, jó kommunikációs- és együttműködési készségű kollégára van szükségünk, aki:

  • elhivatott a recruitment szakma iránt, és rendelkezik min. 1 éves szakmai tapasztalattal
  • ismeri és aktívan használja a social media felületeket
  • jártas a különböző sourcing technikákban
  • szeretne a toborzás-kiválasztás területén kiteljesedni és karriert építeni
  • nem riad vissza a projektmunkától
  • szóban és írásban is legalább középszinten kommunikál angolul
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Nexum toborzási szoftver ismerete
  • IT terület recruitment támogatása

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1153
Pozíció pontos megnevezés: Junior Talent Acquisition Specialist
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: HR támogatás
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior Talent Acquisition Specialist