Junior stratégiai controller

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

 A Generali Controlling csapata

Junior stratégiai controllert

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként a stratégiai illetve operatív tervezési folyamatok támogatásával, valamint az üzleti elemzések és riportok készítésével segítjük a döntéshozást. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • stratégiai tervezésben való részvétel, operatív tervezés támogatása,
  • részvétel a vezetői információs rendszerhez szükséges controlling adatok előállításában,
  • üzleti elemzések készítése,
  • tulajdonos és a menedzsment részére készülő riportok készítése,
  • rendszeres és ad hoc riportok előkészítése, előállítása,
  • cégcsoportba tartozó leánycégek (Generali Alapkezelő) monitorozása, kapcsolódó elemzések készítése,
  • konkurensekről elérhető piaci információk, statisztikák feldolgozása, elemzése.

Kit keresünk?

Egy sokoldalú tehetségre, proaktív hozzáállású, jó kommunikációs képességgel rendelkező analitikus szemléletmódú junior szakértőre van szükségünk, aki

  • gazdasági, pénzügyi vagy aktuárius diplomával rendelkezik,
  • 1-2 év szakmai tapasztalattal bír,
  • magabiztosan beszél és ír angolul (középfokon),
  • belső motiváció hajtja a folyamatos tanulásra, fejlődésre,
  • kitartó, nem riad meg az összetett feladatoktól,
  • munkájában precíz, pontos.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Teréz krt.-i székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • controlling, reporting és adatbányászat területén szerzett ismeretek,
  • irodai programcsomagok magabiztos ismerete és alkalmazása (MS Excel, MS Word, MS Power Point,VBA, Access)
  • SQL adatbázis-kezelési ismeretek

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1063
Pozíció pontos megnevezés: Junior stratégiai controller
Foglalkoztatás helye: 1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.
Szakterület: Kontrolling
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior stratégiai controller