Junior képzési és fejlesztési szakértő

Generali Biztosító Zrt.

 Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

 Szükség van ránk!

 Nekünk pedig Rád!

 Értékesítési Képzési és Fejlesztési Területünk

 munkatársat keres,

Budapest vagy Debrecen területén

Kik vagyunk?

Mi vagyunk a Generali Biztosító Értékesítési Képzési Fejlesztési csapata. Büszkék vagyunk arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatunk. Mindannyian mások vagyunk, de egy dolog közös bennünk: szenvedélyesen szeretjük a munkánkat. Elszántak vagyunk, szeretünk jók lenni abban, amit csinálunk, és jó érzés, hogy elismerik a teljesítményünket.
Csatlakozz hozzánk és legyél Te is csapatunk része!

Feladataid lesznek

  • meglévő HTML sablonok feltöltése előre meghatározott tartalommal (e-learning tananyag szerkesztés);
  • tartalomgyártásban való jártasság (pl. videó-, animáció-, podcast készítés), kapcsolódó rendszerek, programok ismerete;
  • Generali belső fejlesztésű rendszerek programozása;
  • napi szintű (az értékesítési képzési és fejlesztési területhez tartozó) IT Helpdesk szolgáltatásban történő részvétel.

Kit keresünk?

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • számítástechnikai ismeretei kiterjednek:
    • HTML, HTML5;
    • CSS;
    • JavaScript (jQuery);
    • SCORM-sablon;
    • PHP programozási nyelv (haladó);
    • fejlesztési keretrendszer (pl NetBeans IDE) ismerete;
    • MySQL adatbázis-kezelő haladó ismerete;
    • kép és videó-szerkesztő program gyakorlott használata;
  • önálló munkavégzésre képes ;
  • ha szükséges, akkor utazik;
  • erős az együttműködési készsége;
  • kreativit;

Tehetséges pályakezdők jelentkezését is várjuk, 1-3 év releváns munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Budapest vagy Debrecen a mukavégzés helye (ez attól függ, hogy hol  találjuk meg a pozícióhoz leginkább illeszkedő munkatársat)
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk az irodai és otthoni munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan és önállóan oszthatod be az idődet.
  • Heti több nap home office lehetőség (független a járványhelyzettől).

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • SAP LSO ismerete;
  • angol nyelvtudás

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1660
Pozíció pontos megnevezés: Junior képzési és fejlesztési szakértő
Szakterület: Képzés, Fejlesztés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior képzési és fejlesztési szakértő