Jogtanácsos

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Jogi Igazgatóságunk

Jogtanácsos munkatársat

keres.

Kik vagyunk?

Feladatunk üzleti tevékenységünk hatékony védelme és fejlődésének aktív támogatása. Élenjáró megoldásokkal veszünk részt az üzleti folyamatok alakításában; felelős és előretekintő működésünk során megbízható tanácsokat nyújtunk valamennyi jogi és megfelelőségi kérdésben.

Feladataid lesznek

  • Általános biztosítási szerződési feltételek és egyedi szerződések írása/véleményezése;
  • egyéb polgári jogi szerződések készítése/véleményezése
  • új termék bevezetésének jogi támogatása;
  • belső folyamatok kialakításának, fejlesztésének jogi támogatása;
  • eljárás a társaságot érintő, jogi szakértelmet igénylő ügyekben;
  • részvétel a szervezet belső szabályzatainak kidolgozásában;
  • jogi véleményadás állománykezelési és kárrendezési ügyekben.

Kit keresünk?

Kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkező jogi szakértő kollégára van szükségünk, aki

  • jogi felsőfokú (egyetemi) végzettséggel rendelkezik,
  • legalább középfokon beszél és ír angolul,
  • legalább 4-5 év szakmai tapasztalattal bír,
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • jogi szakvizsga,
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
  • biztosítási jogi területen szerzett gyakorlat és/vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1058
Pozíció pontos megnevezés: Jogtanácsos
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Jogtanácsos