Jogász (jogi előadó/jogtanácsos)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Jogi igazgatóságunk

Jogász munkatársat

keres tapasztalattól függően jogi előadó vagy jogtanácsos munkakör betöltésére.

Kik vagyunk?

Mi vagyunk a Generali Biztosító csapata. Büszkék vagyunk arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatunk budapesti irodánkban vagy akár otthonról. Mindannyian mások vagyunk, de egy dolog közös bennünk: szenvedélyesen szeretjük a munkánkat. Elszántak vagyunk, szeretünk jók lenni abban, amit csinálunk, és jó érzés, hogy elismerik a teljesítményünket.

Csatlakozz hozzánk és legyél Te is csapatunk része!

Feladataid lesznek

Szakmai kihívást jelentő, összetett üzleti jogi feladatok megoldása, így különösen:

  • a hazai Generali csoport működésével kapcsolatos szerződések egyeztetése, szerkesztése, véleményezése;
  • innovációt célzó projektek támogatása;
  • marketing tevékenység támogatása;
  • üzleti folyamatok fejlesztésének támogatása;
  • a biztosítási termékfejlesztés támogatása, termékdokumentációk szerkesztése, véleményezése;
  • közreműködés a belső szabályzatok megalkotásában;
  • jogszabály módosítások véleményezése;
  • véleményadás egyedi ügyekben.

Kit keresünk?

Elhivatott, proaktív, lojális, tulajdonosi, üzleti szemlélettel és jogi szakértelemmel bíró, gyakorlatiasan gondolkodó, kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, akinek fontos a magas színvonalú munkavégzés, a szakmai fejlődés.

Leendő munkatársunktól elvárjuk, hogy

  • jogi egyetemi végzettséggel rendelkezzen,
  • legalább középfokon beszéljen és írjon angolul,
  • minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal érkezzen, és
  • a betanulási időszakot követően képes legyen önálló munkavégzésre és csapatmunkára is.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Home office munkavégzés heti rendszerességgel.
  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Jogi szakvizsga;
  • Biztosítási jogi területen szerzett gyakorlat és/vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Egyéb információk

  • Az irodai visszatérést hibrid formában valósítjuk meg, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét (50%-50%).
  • Az otthoni munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk, és az otthoni munkaállomás kialakításához egyszeri támogatást is nyújtunk.
  • Kiválasztásaink során az  első interjúkat online tartjuk és a beléptetéshez szükséges lépéseket digitalizáltuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, és új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1383
Pozíció pontos megnevezés: Jogász (jogi előadó/jogtanácsos)
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Jogász (jogi előadó/jogtanácsos)