IT Projektvezető

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

IT Delivery területünk

IT projektvezető

munkatársat keres.

Feladataid lesznek

  • IT projektek teljes körű felügyelete;

  • új projektek határidőben és költségkeretben történő menedzselése;

  • projektterv kidolgozása, nyomon követése és dokumentálása, erőforrások tervezése;

  • idő-, és erőforrástervek nyomon követése és betartása, valamint a vezetőség folyamatos tájékoztatása, rendszeres riportálás;

  • projekt kockázatok feltárása, kezelésükre javaslatok készítése;

  • projekt függőségek menedzsmentje, eszkalálása, megoldási javaslat kidolgozása, kommunikálása;

  • együttműködés a társterületekkel (üzleti és fejlesztési területekkel egyaránt);

  • követelmények elemzése;

  • utókövetés.

Kit keresünk?

  • Egy önálló, határozott fellépésű, proaktív, jó szervező-, kommunikációs-, valamint együttműködési készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • projektvezetői tapasztalattal (2-5 év);

  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettséggel rendelkezik.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).

  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.

  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.

  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.

  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.

  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.

  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • MS Project alkalmazás készségszintű ismerete;

  • agilis projektvezetési tapasztalatok / Scrum módszertan ismerete;

  • pénzügyi / biztosítási szektorban szerzett tapasztalat;

  • PMI és/vagy Prince2 módszertanok ismerete.

Ami a pályázathoz szükséges

Szakmai önéletrajz a jövedelemigény megjelölésével.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1066
Pozíció pontos megnevezés: IT Projektvezető
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Projektmenedzsment - IT
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT Projektvezető