Információbiztonsági vezető

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Információ biztonsági osztályunk

 Információ Biztonsági Vezető

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Mi vagyunk a Generali Biztosító csapata. Büszkék vagyunk arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatunk budapesti irodánkban vagy épp most otthonról. Mindannyian mások vagyunk, de egy dolog közös bennünk: szenvedélyesen szeretjük a munkánkat. Elszántak vagyunk, szeretünk jók lenni abban, amit csinálunk, és jó érzés, hogy elismerik a teljesítményünket.

Csatlakozz hozzánk és legyél Te is csapatunk része!

Feladataid lesznek

  • A vállalat (csoport) nemzetközi csapatával való együttműködés, on-line és személyes találkozók keretében;
  • A vállalat helyi IT security szervezetének vezetése, a kapcsolódó szervezetekkel való kapcsolattartás;
  • Szakmai tanácsadás információ biztonsági témakörben felhasználók, fejlesztők, üzemeltetők és az üzleti oldal számára;
  • A vállalat (csoport) Információ biztonsági politikájának, szabályzatainak naprakészen tartása a hazaiés nemzetközi szabványok és a Generali csoport belső ajánlásainak figyelembe vételével;
  • A vállalat (csoport) Információ biztonságának kockázatarányos szinten tartása, a törvényi megfelelőség biztosítása;
  • Biztonsági politika, biztonsági stratégia, irányelvek, szabályzatok, ajánlások, módszerek  betartásának ellenőrzése;
  • Információ biztonsági auditokra való felkészülés, auditok megrendelése, koordinálása, belső folyamatok ellenőrzése;
  • Akciótervek készítése és végrehajtatása a külső és belső auditok megállapításai alapján;
  • A menedzsment illetékes tagjainak folyamatos és azonnali tájékoztatása a biztonsági eseményekről;
  • Információ biztonsági kockázatelemzés menedzselése, kockázatok értékelése;
  • Biztonságtudatossági képzés működtetése;
  • Biztonsági mérőszámok (KPI, KRI) folyamatos nyomon követése;
  • Az információ biztonsággal kapcsolatos költségek tervezése és kontrollja;
  • Kimutatások, statisztikák, jelentések készítése a hazai és a nemzetközi szervezet részére;
  • Biztonsági események kezelése, értékelése;
  • Naplóállományok, alkalmazás adatok értékelése, összefüggések, riasztási események kidolgozása az üzleti igényeket figyelembe véve;
  • "Security by design" biztosítása és ellenőrzése az üzleti (igény), a folyamatfejlesztési (követelmény specifikáció) és az IT (megvalósítás) területeken.

Kit keresünk?

Egy önálló, proaktív hozzáállású, kiváló kommunikációs- és együttműködési készségű kollégát keresünk, aki

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel és naprakész információ biztonsági tudással;
  • Legalább 5 éves információ biztonsági tapasztalattal
  • Aktív, kommunikációképes szakmai angol nyelvtudással és;
  • Nemzetközi csapatban szerzett tapasztalattal;
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalattal rendelkezik.
  • Analitikus gondolkodása mellett precíz, kitartó munkavégzés és rendszerszemlélet illetve gyors döntéshozatal,
  • Feddhetetlen előélet és megbízhatóság jellemzi.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés kölcsönös megállapodással kiegészítve, miszerint kölcsönös elégedettség esetén a csapat vezetője leszel az első év után,
  • Rendszeres home office lehetőség (függetlenül a járványhelyzettől),
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer, ingyenes company care egészségügyi csomag, plusz kafetéria,
  • Versenyképes szakmai tudás, szakmai fejlődés lehetősége, tréningek,
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok,
  • Tapasztalt, lendületes csapat, rugalmas időbeosztás,
  • Ingyenes, céges edzőterem, sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség,
  • Jól megközelíthető, központi helyen levő iroda, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Budapest, Váci út 36-38.).

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú IT Biztonsági végzettség;
  • Pénzügyi szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • Fizikai biztonsággal kapcsolatos tapasztalat;
  • Adatfeldolgozási ismeretek (lekérdezések, statisztikák);
  • Biztonsági megoldások (tűzfal, SIEM, IPS, stb.) mélyebb ismerete;
  • Hasonló méretű, nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat;

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra

ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Egyéb információk

  • Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk és az otthoni munkaállomás kialakításához egyszeri támogatást is nyújtunk.
  • Az irodai visszatérést a legtöbb munkakör esetében hibrid megvalósításban képzeljük el, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk és a beléptetéshez szükséges lépéseket digitalizáltuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, és új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1653
Pozíció pontos megnevezés: Információbiztonsági vezető
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Információbiztonság
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Információbiztonsági vezető