IBM Rendszeradminisztrátor

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Generali Shared Services tagvállalatunk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy IBM alkalmazás szervereink üzemeltetését, karbantartását, hibaelhárítását maradéktalanul elvégezzük. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • IBM alkalmazás szerverek (WebSphere Application Server; Process Server; DB2 Adatbázis) üzemeltetése, alkalmazások karbantartása, telepítése, frissítése, hibaelhárítás.
  • Ügyfelek által bejelentett hibák elhárítása.
  • Belső fejlesztésű alkalmazások élesítése (release).
  • Monitorozó rendszer eseményeinek események figyelése, problémák kezelése.

Kit keresünk?

Egy energikus, tanulni vágyó, agilis, jó stresztűrő képességgel rendelkező, önálló kollégát keresünk, aki:

  • minimum 1 éves JAVA alapú web alkalmazás kiszolgálók üzemeltetési tapasztalatával (pl. IBM Websphere Process Server, IBM WebSphere Application Server);
  • angol kommunikációs szintű nyelvtudással (írásban és szóban egyaránt);
  • informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) angol nyelvű megértésével;
  • felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel vagy informatikai területen szerzett egyéb célirányos szakképesítéssel (pl szakirányú OKJ-s képzés vagy szakmai IBM képzés) rendelkezik.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Budapest, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • IBM AIX rendszer ismerete.
  • Linux operációs rendszer ismerete.
  • IBM TDS/TDI ismeret.
  • IBM Message Broker ismerete.
  • BI rendszerek ismerete (pl Cognos).
  • Gyártói minősítések, pénzintézeti és/vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
  • Szkript nyelvek alapismerete (Shell script).
  • IBM DB2 adatbázis kezelő.
  • Windows kiszolgálók (pl Windows 2008/2012).

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1007
Pozíció pontos megnevezés: IBM Rendszeradminisztrátor
Szakterület: Rendszergazda
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IBM Rendszeradminisztrátor