HR gyakornok (Kötelező szakmai gyakorlat)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

HR és Kommunikációs Igazgatóságunk

HR gyakornokot

(Kötelező szakmai gyakorlat)

keres.

Kik vagyunk?

Elkötelezett szakemberekként igazságos és méltányos javadalmazási rendszerek kidolgozásával és működtetésével segítjük vezetőinket. Eszközöket és támogatást biztosítunk munkatársaik elismeréséhez, motiválásához. Rendet tartunk a szabályok tengerében, támogatást és biztos alapokat szolgáltatunk ahhoz, hogy vezetőink és munkatársaink a munkajogi megfelelés biztos tudatában végezhessék munkájukat. Összetartó, lendületes csapatként folyamatosan keressük a megújulásra, előrelépésre, újabb juttatási lehetőségekre vonatkozó lehetőségeket, melyekkel hozzájárulhatunk munkatársaink elégedettségéhez.

Feladataid lesznek

  • Javadalmazási és személyügyi szolgáltatások terület munkatársainak szakmai támogatása, folyamatok lebonyolításában történő közreműködés

  • Részvétel a szakterülethez kapcsolódó szervezési, elemzési feladatok ellátásában, a szükséges dokumentációk összeállításában

  • HR adatokhoz kapcsolódó rendszeres és ad hoc adatszolgáltatások összeállítása

  • Személyügyi adminisztráció folyamatának támogatása, dokumentum archiválás

  • Részvétel a szakterület folyamatainak fejlesztésében, új lehetőségek feltárásában és implementálásában

Kit keresünk?

Egy nyitott, a HR terület iránt érdeklődő, tanulni vágyó, támogató hozzáállású és jó együttműködési készséggel rendelkező HR gyakornokra van szükségünk, aki

  • éppen felsőfokú tanulmányait végzi gazdasági területen,

  • aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik felsőoktatási intézményben,

  • erőssége a pontosság, precizitás,

  • jól tűri a monotonabb feladatokat is,

  • a bizalmas információkat kiemelt figyelemmel kezeli,

  • valamint erős felhasználói szintű ismeretekkel bír az MS Office programok – kiemelten az MS Excel terén.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Elméleti tudásod mellé erős gyakorlati tapasztalatra tehetsz szert.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be a saját idődet.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1077
Pozíció pontos megnevezés: HR gyakornok (Kötelező szakmai gyakorlat)
Foglalkoztatás helye: 1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.
Szakterület: HR adminisztráció
Szerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Egyéb részmunkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: HR gyakornok (Kötelező szakmai gyakorlat)