Gépjárműbiztosítási termékmenedzser

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Gépjármű termékmenedzseri területünk

gépjárműbiztosítási termékmenedzser

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét. Szükség van ránk! Nekünk pedig rád! Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként a Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás, valamint a Casco biztosítások termékmenedzselésén, folyamatainak fejlesztésén dolgozunk. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • a Kötelező és Casco biztosítás termékmenedzseri feladatainak elvégzése;
  • a területet érintő fejlesztések üzleti igényeinek megfogalmazása és követelmény specifikációk összeállítása;
  • a fejlesztési folyamatok előkészítése, szoros együttműködés a társterületeken dolgozó kollégákkal;
  • állásfoglalás a fejlesztések során felmerülő üzleti oldali és informatikai kérdésekben;
  • fejlesztések nyomon követése, partnerekkel való egyeztetés, tesztelés.

Kit keresünk?

Egy proaktív, önálló, IT affinitással és jó szervező-, valamint kommunikációs készséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki

  • gépjármű-biztosítási tapasztalattal rendelkezik vagy elkötelezett a szakterület irányt;
  • felsőfokú, egyetemi/főiskolai végzettsége van;
  • magabiztosan kommunikál angol nyelven (szóban, írásban);
  • erős felhasználói szinten használja a számítástechnikai alkalmazásokat;
  • aki lelkes, és akit mindemellett tanulási vágy és jó problémamegoldó képesség jellemez;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.)
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • IT területen szerzett szervezői tapasztalat;
  • online biztosítási ajánlatkészítő alkalmazásokkal kapcsolatos ismeretek;
  • egyéb informatikai alkalmazások ismerete (MS, VIAS).

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével lehet.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1161
Pozíció pontos megnevezés: Gépjárműbiztosítási termékmenedzser
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Termékfejlesztés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépjárműbiztosítási termékmenedzser