Folyamatfejlesztési szakértő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Operációs területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy a Generali folyamatai minél hatékonyabb és egyszerűbb módon szolgálja ki ügyfeleinket, kollégáinkat. Nyitottak vagyunk a piaci újdonságokra és rendületlenül keressük az egyszerű, okos és gyors megoldásokat. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • Biztosítástechnikai tevékenységhez tartozó folyamatok felügyelete, felmerült igények összegyűjtése, szintetizálása, követelmények megfogalmazása informatika részére;
  • a folyamatok kidolgozásakor az érintett szakterületekkel való hatékony konzultáció; megbeszélések szervezése, aktív közreműködés;
  • vállalati stratégiai projektekben való közreműködés;
  • új termék bevezetésével párhuzamosan az ügyviteli folyamatok kidolgozása, specifikációk elkészítése, tesztelése;
  • új folyamat bevezetésekor a folyamat intenzív ellenőrzése, szükség esetén utólagos javítási javaslatok megtétele;
  • a már meglévő ügyviteli folyamatok újragondolása, optimalizálása, az ezekhez kapcsolódó fejlesztések specifikációjának elkészítése, tesztelése;
  • rendszeresen jelentkező, ügyfélkiszolgálást támogató folyamatok ellenőrzése, nyomon követése.

Kit keresünk?

  • Egy proaktív, jó kommunikációs képességgel és jó szervezőkészséggel rendelkező, csapatjátékos szakértő kollégát keresünk, aki:
  • Dolgozott már üzleti folyamatokhoz kapcsolódó IT fejlesztéseken, projekteken;
  • Felsőfokú végzettséggel;
  • Üzleti office eszközök ismeretével (word,excel, powerpoint, MS Project stb..) rendelkezik.
  • Aki számára nem ismeretlenek a Waterfall és Agile szavak.
  • Valamint, akit érdekelnek az üzleti folyamatok, és szívesen dolgozna azok bevezetésén, optimalizálásán, javításán.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 911
Pozíció pontos megnevezés: Folyamatfejlesztési szakértő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Projektmenedzsment - IT
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Folyamatfejlesztési szakértő