Folyamatfejlesztési szakértő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Projektszervezetünk

 munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Elkötelezett szakértőkként azon dolgozunk, hogy a Generali folyamatai minél hatékonyabb és egyszerűbb módon szolgálja ki ügyfeleinket, kollégáinkat. Nyitottak vagyunk a piaci újdonságokra és rendületlenül keressük az egyszerű, okos és gyors megoldásokat.

Feladataid lesznek

  • Stratégiai projekthez (biztosítástechnikai vonatkozású) tartozó folyamatok felügyelete, felmerült üzleti igények összegyűjtése, szintetizálása, követelmények megfogalmazása angol vagy magyar nyelven az informatikai terület részére.
    • A folyamatok kidolgozásakor az érintett szakterületekkel való hatékony konzultáció; megbeszélések szervezése, aktív közreműködés.
      • Új folyamat bevezetésekor a folyamat intenzív ellenőrzése, szükség esetén utólagos javítási javaslatok megtétele.
        • Üzleti igények kidolgozását célzó angol nyelvű workshopokon való részvétel, az elkészült angol nyelvű összefoglalók, funkcionális specifikációk véleményezése.

        Kit keresünk?

        Egy proaktív, jó kommunikációs képességgel és jó szervezőkészséggel rendelkező, szakértő kollégát keresünk, aki:

        • aktív, felsőfokú nyelvtudással rendelkezik – biztosítás technikai szakmai nyelvtudás előny;
        • dolgozott már üzleti folyamatokhoz kapcsolódó IT fejlesztéseken, projekteken;
        • felsőfokú végzettséggel bír;
        • üzleti office eszközök ismeretével (word, excel, powerpoint, MS Project stb..) rendelkezik;
        • számára nem ismeretlenek a Waterfall és Agile szavak;
        • nyitott az üzleti folyamatokra, és szívesen dolgozna azok bevezetésén, optimalizálásán, javításán.

        Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

        • Jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
        • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
        • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
        • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
        • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
        • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
        • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
        • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

        Ami a pályázathoz szükséges

        Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

        Pozíció adatai

        Pozíció azonosító: 1138
        Pozíció pontos megnevezés: Folyamatfejlesztési szakértő
        Szakterület: Projektmenedzsment - IT
        Szerződés típusa: Határozatlan
        Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
        Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Folyamatfejlesztési szakértő