Folyamat-, és adatelemző

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Megtakarítási és Folyamatszervezési területünk

Folyamat-, és adatelemző munkatársat

keres.

Kik vagyunk?

Mi vagyunk a Generali Biztosító csapata. Büszkék vagyunk arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatunk budapesti irodánkban vagy épp most otthonról. Mindannyian mások vagyunk, de egy dolog közös bennünk: szenvedélyesen szeretjük a munkánkat. Elszántak vagyunk, szeretünk jók lenni abban, amit csinálunk, és jó érzés, hogy elismerik a teljesítményünket.

Csatlakozz hozzánk és legyél Te is csapatunk része!

Feladataid lesznek

  • Biztosítástechnikai rendszer ill. adattárház alapján lekérdezések készítése;
  • Önálló riportok létrehozása (egyedi és rendszeres);
  • Adatok folyamatszemléletű elemzése;
  • Problémák azonosítása;
  • Javaslattétel készítése;
  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás társosztályok számára.

Kit keresünk?

Csapatunkba Téged keresünk, amennyiben:

  • kiváló elemzőkészséggel, riport szemléletmóddal rendelkezel;
  • van legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalatod;
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági/informatika/matematika szakon);
  • SQL, Excel, Access tudásod kiemelkedő;
  • gondolkodásmódod strukturált, folyamatszemlélettel bírsz;
  • a rutinfeladatok automatizálása, és teljesen új komplex riportok kialakítása is megmozgat;
  • az eredményeket hatékonyan kommunikálod;
  • a felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled;
  • jól tudsz szervezni és előre tervezni;
  • megbízható vagy és motivált;
  • önállóan is hatékony vagy, de tudsz és mersz segítséget kérni, ha kell.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • A járvány ideje alatt teljes home office lehetőség.
  • Ezt követően is home office munkavégzés heti rendszerességgel.
  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Versenyképes szakmai tudás, szakmai fejlődés lehetősége, tréningek.
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.
  • Fiatalos, lendületes csapat, segítőkész munkatársak.
  • Amint a járványhelyzet nem korlátozza, újra számos kikapcsolódás színesíti mindennapjainkat.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • van tapasztalatod adatbázis kezelésében;
  • vannak automatizálási és robotizációs ismereteid;
  • van dashboard készítésben szerzett gyakorlatod;
  • van adatmodellezési tapasztalatod;
  • részt vettél már migrálási folyamatban, rendszer bevezetésében;
  • van biztosítónál, vagy más pénzintézetnél szerzett tapasztalatod.

Egyéb információk

  • Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk és az otthoni munkaállomás kialakításához egyszeri támogatást is nyújtunk.
  • Az irodai visszatérést a legtöbb munkakör esetében hibrid megvalósításban képzeljük el, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk és a beléptetéshez szükséges lépéseket digitalizáltuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, és új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1500
Pozíció pontos megnevezés: Folyamat-, és adatelemző
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Bank biztonság
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Folyamat-, és adatelemző