Fiókvezető - Szombathely

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Alpokalja értékesítési területünk

Fiókvezetőt

keres.

Kik vagyunk?

A Generali Értékesítési Hálózatában mindenki megtalálja a helyét.

Különbözünk, mégis összetartunk. Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében. Nem csak keressük a lehetőségeket, de meg is teremtjük őket, hogy biztos jövőt építhessünk ügyfeleinknek és magunknak.

Feladataid lesznek

  • értékesítési csapat vezetése
  • a tanácsadói csapat bővítése és szakmai fejlesztése
  • az üzleti tervek teljesítése
  • az értékesítési volumen növelése

Kit keresünk?

Vezetői ambícióval, biztosítási tapasztalattal és empatikus személyiséggel rendelkező partnerre van szükségünk, aki

  • ismeri a céljait és tudja, hogy mit kell értük tennie,
  • nyitott a világra és hamar el tudja nyerni az emberek szimpátiáját,
  • meglévő kapcsolati hálóját képes továbbépíteni,
  • képes tervezni, szervezni, motiválni,
  • nem idegenkedik a modern informatikai eszközök használatától,
  • értékesítési területen min. 2 év tapasztaltot szerzett,
  • felsőfokú végzettséggel vagy MNB biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret,
  • vezetőképzési programokat,
  • béren kívüli juttatási csomagot, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát
  • rugalmasan oszthatod be az idődet
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár

Pozíció betöltése során előnyt jelent

Biztosítási területen szerzett tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezéshez küldd el szakmai önéletrajzodat!

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 906
Pozíció pontos megnevezés: Fiókvezető - Szombathely
Foglalkoztatás helye: 9700 Szombathely, Vízöntő utca 7.
Szakterület: Értékesítési, Kereskedelmi vezető
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fiókvezető - Szombathely