Fenntarthatósági szakértő, projektvezető

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Stratégiai Menedzsment és Üzletfejlesztés Területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

A Generali Biztosító Zrt. Stratégiai Menedzsment és Üzletfejlesztési területéhez keresünk új kollegát, aki elkötelezett a fenntarthatósági kérdésekben és tudásával, elszántságával támogatni, koordinálni tudja a fenntarthatósági kezdeményezések megvalósulását. Hiszünk abban, hogy Veled egy szebb, jobb jövőt építünk majd. Ha bennünket választasz, akkor nem lesz két egyforma munkanapod. Nálunk mindig történik valami izgalmas dolog.

Feladataid lesznek

  • A Generali Biztosító fenntarthatósági stratégiájának kidolgozása a vezetőkkel, és az érintett szakterületekkel;
  • A stakeholder-ek bevonásával a stratégia implementálásának megtervezése;
  • Kulcs fenntarthatósági projektek vezetése, az ezzel kapcsolatos feladatok koordinálása;
  • A szervezetben folyó további fenntarthatósági kezdeményezések összehangolása és szakmai támogatása;
  • Fenntarthatósági mutatók rendszerének kidolgozása, a szervezet a mutatókban történő fejlődésének nyomon követése;
  • Fenntarthatósági jelentések és a (nemzetközi) riportok elkészítése;
  • Részvétel a társszervezetek, partnerek, szövetségek (pl. MABISZ) fenntarthatósági rendezvényein;
  • Menedzsment támogatása a fenntarthatósággal kapcsolatos döntések meghozatalában;
  • A fenntarthatóság kommunikációjának és beépülésének segítése vezetői és munkatársi szinten egyaránt;
  • A témával kapcsolatos rendezvények szervezése, előadások megtartása, tudásmegosztás;
  • A szervezet fenntarthatósági tudatosságának több ponton történő fejlesztése;
  • A megvalósítás kommunikációjának támogatása.

Kit keresünk?

Olyan személyiséget, aki hiteles a fenntarthatósági témákban és hatással tud lenni másokra, önmaga is hisz a fenntarthatóság fontosságában és támogatja azt magánemberként, mélyen elkötelezett a téma iránt, valamint rendelkezik az alábbiakkal:

  • Multinacionális nagyvállalat (preferáltan bank, biztosító) fenntarthatósági transzformációjában szerzett gyakorlat;
  • Befektetési, pénzügyi ismeretek;
  • Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen;
  • Folyamatszemlélet;
  • Stratégiai látásmód és gondolkodás;
  • Képesség a komplex struktúrák átlátására és megértésére;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Home office munkavégzés heti rendszerességgel.
  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Fenntarthatósággal kapcsolatos projekt vezetésében szerzett gyakorlat, vagy a projektben egyéb szereplőként szerzett tapasztalat.

Egyéb információk

  • Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk és az otthoni munkaállomás kialakításához egyszeri támogatást is nyújtunk.
  • Az irodai visszatérést a legtöbb munkakör esetében hibrid megvalósításban képzeljük el, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk és a beléptetéshez szükséges lépéseket digitalizáltuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, és új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1652
Pozíció pontos megnevezés: Fenntarthatósági szakértő, projektvezető
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Stratégiai tanácsadó
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fenntarthatósági szakértő, projektvezető