Fenntarthatósági szakértő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

HR és Kommunikációs Igazgatóságunk

Fenntarthatósági szakértőt

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy mindennapi tevékenységünk során fenntartható üzleti folyamatokat működtethessünk; törekszünk arra, hogy környezetbarát és társadalmilag hasznos termékeket kínáljunk. Teszünk azon közösségekért is, amelyeknek tagjai vagyunk: a The Human Safety Net az Újszülöttekért Program keretében a koraszülött babáknak és családjaiknak, valamint a szülés közben fellépő oxigénhiány kezeléséhez nyújtunk segítséget. Eszközbeszerzéssel, képzésekkel, kutatásfejlesztéssel támogatjuk a kórházi munkát, valamint segítjük és támogatjuk az érintett családokat is. Alapítványunk, a Generali a Biztonságért Alapítvány 1995 óta tevékenykedik elkötelezetten a közlekedésbiztonság, az egészséges életmód és a gyermek-és ifjúságvédelem területén. Büszkék vagyunk arra, hogy évente közvetve vagy közvetlenül csaknem 2 millió embert érünk el kezdeményezéseinkkel. Hiszünk benne, hogy együtt cselekedve, a tudatosság növelésével érzékelhető változásokat indíthatunk el.

Feladataid lesznek

  • fenntarthatósági stratégia megvalósítása

  • fenntarthatósági irányelvek és szabályzatok implementálása, betartatása, riportálása, jelentéskészítésben való közreműködés

  • a kiemelt prioritású feladatok projektmenedzsmentje

    • The Human Safety Net (THSN) Program Manager: operatív megvalósítás

    • A Generali a Biztonságért Alapítvány (GABA) kapcsolódó projektjeinek koordinációja, támogatása

  • fenntarthatósági, a THSN és a GABA tevékenységéhez kapcsolódó külső és belső kommunikáció támogatása, irányítása; közreműködés az online platformokra optimalizált tartalmak előállításában

  • a vállalati önkéntes program koordinálása

Kit keresünk?

Egy sokoldalú tehetségre, proaktív hozzáállású, jó szervező- és íráskészségű, empatikus személyiséggel rendelkező profi fenntarthatósági szakértőre van szükségünk, aki

  • kommunikációs és/vagy CSR, fenntarthatósági szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik,

  • aktívan és magabiztosan kommunikál angol nyelven (szóban-írásban),

  • 3-5 év szakmai tapasztalattal bír,

  • „B” kategóriás jogosítványa van és rendszeresen vezet.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Teréz krt.-i székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1044
Pozíció pontos megnevezés: Fenntarthatósági szakértő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Marketing, Média, PR vezető
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fenntarthatósági szakértő