Értékesítési riporting szakértő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Értékesítés folyamatok és controlling területünk

 munkatársat keres.

Feladataid lesznek

  • SQL lekérdezésekkel Adattárházból kinyerhető rendszeres és ad hoc üzleti riportok előkészítése, előállítása, fejlesztése;

  • az értékesítési üzleti igények lefordítása értékesítési riportrendszer megoldási lehetőségekre, értékesítési riportrendszerek továbbfejlesztése és automatizálása;

  • előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogatási jelentések készítése vezetők részére;

  • értékesítési érdekeltségi/ösztönző elemek modellezése;

  • értékesítési KPI-ok követése, riportolása, elemzése.

Fejlődési lehetőségek:

  • Cognos BI riportok fejlesztési módszertanának elsajátítása, részvétel a fejlesztésekben;

  • üzleti elemzőként részvétel az értékesítési hálózatokat érintő üzleti információs (BI) riportrendszerek fejlesztési projektjeiben.

Kit keresünk?

Egy analitikus gondolkodásmóddal és elemző készséggel rendelkező szakértő kollégára van szükségünk, aki:
  • több éves SQL gyakorlati tapasztalattal és riportfejlesztési ismeretekkel;
  • felsőfokú (BSc.) informatikai és/vagy közgazdasági végzettséggel;

  • Microsoft Office magas szintű ismeretével;

  • üzleti folyamatok és fogalmak absztrakt módon történő értelmezésének képességével rendelkezik.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • controlling / adatszolgáltatás területen szerzett gyakorlat;

  • adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat;

  • érdeklődés az üzleti intelligencia terület iránt;

  • legalább középfokú angol nyelvtudás;

  • biztosítási és banki területen szerzett tapasztalat.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1130
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési riporting szakértő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Elemzés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítési riporting szakértő