Értékesítés Informatikai szakértő / üzleti elemző

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Értékesítés informatikai összekötő csoportunk

új munkatársat keres a következő pozícióba:

értékesítés informatikai szakértő / üzleti elemző

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként az értékesítés-adminisztrációs folyamatok és a kapcsolódó értékesítés informatikai rendszerek fejlesztésén, működtetésén, felügyeletén dolgozunk annak érdekében, hogy az informatikai rendszerek hatékonyan támogassák az értékesítési hálózatok működését.

Feladataid lesznek

  • értékesítési üzleti folyamatok rendszerszervezői tervezése, szabályozása, dokumentálása;

  • informatikai rendszerek, rendszermodulok tervezése, tesztelése, fejlesztése;

  • informatikai rendszerek üzleti oldali rendszergazda feladatai:

    • rendszerparaméterek karbantartása

    • üzleti incidensek kezelése

    • a rendszerek működésének felügyelete

    • adatszolgáltatás

  • rendszeres szakmai kapcsolattartás a felhasználókkal;

  • a szakmai területek támogatása a naprakész információk átadásával, az érintett munkatársak továbbképzése a vonatkozó ismeretekből.

Kit keresünk?

Egy olyan ügyfélközpontú, proaktív hozzáállású tehetségre, csapatmunkára nyitott, kiváló kommunikációs és együttműködési készségű, feladatorientált hozzáállású kollégára van szükségünk, aki

  • főiskolai/egyetemi diplomát szerzett (informatikai és/vagy műszaki szakirányban);
  • adatbázis kezelői ismeretekkel és SQL nyelvismerettel rendelkezik;

  • magas szintű MS Excel és MS Access informatikai tudása van;

  • erős elemző-készségű és analitikus gondolkodásmódja van.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).

  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.

  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.

  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.

  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.

  • béren kívüli juttatási csomagunk számos különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.

  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.

  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • informatikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat;

  • Oracle SQL Developer, Cognos, adattárház ismeret;

  • programozási tapasztalat;

  • biztosítási és gazdasági ismeretek.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 979
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítés Informatikai szakértő / üzleti elemző
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Informatikai támogatás
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítés Informatikai szakértő / üzleti elemző