Értékesítés informatikai szakértő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Értékesítés-informatikai összekötő területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként az értékesítés-adminisztrációs folyamatok és a kapcsolódó értékesítés informatikai rendszerek fejlesztésén, működtetésén, felügyeletén dolgozunk annak érdekében, hogy az informatikai rendszerek hatékonyan támogassák az értékesítési hálózatok működését.

Feladataid lesznek

  • Értékesítési üzleti folyamatok rendszerszervezői tervezése, szabályozása, dokumentálása;

  • Informatikai rendszerek, rendszermodulok tervezése, tesztelése, fejlesztése;

  • Informatikai rendszerek üzleti oldali rendszergazda feladatai:

    • rendszerparaméterek karbantartása

    • üzleti incidensek kezelése

    • a rendszerek működésének felügyelete

    • adatszolgáltatás

  • Rendszeres szakmai kapcsolattartás a felhasználókkal;

  • A szakmai területek támogatása a naprakész információk átadásával, az érintett munkatársak továbbképzése a vonatkozó ismeretekből.

Kit keresünk?

Egy olyan ügyfélközpontú, proaktív hozzáállású tehetségre, csapatmunkára nyitott, kiváló kommunikációs és együttműködési készségű, feladatorientált hozzáállású kollégára van szükségünk, aki

  • főiskolai/egyetemi diplomát szerzett (informatikai és/vagy műszaki szakirányban);
  • adatbázis kezelői ismeretekkel és SQL nyelvismerettel rendelkezik;

  • magas szintű MS Excel és MS Access informatikai tudása van;

  • erős elemzőkészségű és analitikus gondolkodásmódja van.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Informatikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat;

  • Oracle SQL Developer, Cognos, adattárház ismeret;

  • Programozási tapasztalat;

  • Biztosítási és gazdasági ismeretek.

Egyéb információk

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:

  • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
  • a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
  • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
  • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után,
  • minden munkatársunk számára 2 db maszkot biztosítottunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk.

Beléptetés során minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1307
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítés informatikai szakértő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Informatikai támogatás
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítés informatikai szakértő