Egészségbiztosítási termékfejlesztő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Egészségbiztosítási Termékfejlesztési Területünk

munkatársat keres

Kik vagyunk?

Mi vagyunk a Generali Biztosító Egészségbiztosítási Termékfejlesztési Terület csapata. Büszkék vagyunk arra, hogy egy színes, támogató és motivált környezetben dolgozhatunk budapesti irodánkban vagy épp most otthonról. Mindannyian mások vagyunk, de egy dolog közös bennünk: szenvedélyesen szeretjük a munkánkat. Elszántak vagyunk, szeretünk jók lenni abban, amit csinálunk, és jó érzés, hogy elismerik a teljesítményünket. Csatlakozz hozzánk és legyél Te is a csapatunk része!

Feladataid lesznek

  • egyedi vállalati igények kiszolgálása, ügyfélre szabott ajánlatok kidolgozása;
  • személyes közreműködés a kiemelt ügyfelekkel és célcsoportokkal való kapcsolattartásban;
  • értékesítés támogató anyagok kidolgozása, termékbemutató anyagok készítése, valamint az értékesítés támogatásában való aktív közreműködés;
  • rendszeres kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel (elsősorban ügyviteli, értékesítési, marketing és oktatási területekkel), valamint egészségügyi szolgáltató partnerekkel;
  • a cég piaci környezetének folyamatos elemzése és vizsgálata;
  • termékkoncepciók kidolgozásában, termékfejlesztésben, a termékpaletta megújításában való aktív részvétel.

Kit keresünk?

Egy kiemelkedő elemző- és problémamegoldó képességgel rendelkező, ugyanakkor proaktív, lelkes és elkötelezett, önálló munkavégzésre képes kollégára van szükségünk, aki:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel bír (egyetemi/főiskolai);
  • 1-3 év releváns, pénzügyi területen szerzett termékfejlesztői vagy termékmenedzseri tapasztalata van;
  • tárgyalóképes szinten használja az angolt szóban és írásban egyaránt;
  • analitikus gondolkodás jellemzi;
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik: Word, Excel, PowerPoint;
  • feladatorientáltság, precíz, pontos munkavégzés jellemzi;
  • ügyfél- és célorientált attitűddel rendelkezik;
  • kiváló szervező és problémamegoldó;
  • kreativitás és innovatív szemlélet jellemzi;
  • jó prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • biztosításszakmai  vagy egészségügyi végzettség;
  • biztosítási termékmenedzsment/termékfejlesztési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Egyéb információk

  • Cégcsoportunk munkatársainak jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk és az otthoni munkaállomás kialakításához egyszeri támogatást is nyújtunk.
  • Az irodai visszatérést a legtöbb munkakör esetében hibrid megvalósításban képzeljük el, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk és a beléptetéshez szükséges lépéseket digitalizáltuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, és új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1563
Pozíció pontos megnevezés: Egészségbiztosítási termékfejlesztő
Foglalkoztatás helye: 1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.
Szakterület: Termékfejlesztés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Egészségbiztosítási termékfejlesztő