Digitális teamvezető (interim 2 év)

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azért dolgozunk, hogy a Generali Biztosító marketing folyamatai megfeleljenek a legújabb digitális trendeknek és a céges stratégiának. Kreativitásunk és vidámságunk segíti a márka fejlődését. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • Irányítod, vezeted, támogatod és motiválod a kreatív és digitális team 3 jófej kollégáját. Teamvezetői feladataid mellett szakértőként is hozzájárulsz a csapat eredményességéhez.
  • Számítunk rád a digitális marketing feladatok koordinálásában, továbbá ezen terület stratégiai tervezése kapcsán. A szakmai irányok, akciótervek mellett az erőforrás és budget tervezés is hozzád fog tartozni a team vonatkozásában, szorosan együttműködve a marketing csoportvezetővel.
  • Felelős leszel a Generali márka megjelenésekért és kreatív anyagaiért, amiben az arculati kézikönyvünk és a szépérzéked fog segíteni.
  • Felelsz majd a content marketing feladatokért, legyen szó akár a social csatornákról vagy a blogunkról.
  • Szoros kapcsolatban leszel a Generali Csoport központi kollégáival, és klassz nemzetközi projektekben vehetsz részt.
  • Az online lead generálás kiemelt projektjeid közé fog tartozni, ahol a vezetői teendők mellett szakértői feladatokban is számítunk rád.

Kit keresünk?

Egy kreatív, egyben stratégiai szemléletű új csapattagot, aki:

  • a jelenlegi vezető szülési szabadsága alatt ellátja a feladatokat (kb. 2 év)

  • legalább 5 éves szakmai és 2 éves vezetői tapasztalattal rendelkezik,

  • oda meg vissza van a digitális marketing témákért,

  • otthonosan mozog a tartalomgyártás területén, kisujjában van a közösségi média,

  • tárgyaló képes angol nyelvtudással bír, önálló és proaktív.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1053
Pozíció pontos megnevezés: Digitális teamvezető (interim 2 év)
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Marketing
Szerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Digitális teamvezető (interim 2 év)