Call center operátor (Debrecen)

A Generali Biztosító Zrt. tagvállalata,

a Genertel Biztosító Zrt.

Telefonos értékesítési területe

Call center operátor

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Genertel Biztosító Zrt - Generali leányvállalata

A Genertel Biztosító több éve dinamikusan működő budapesti központja mellett 2019 februárjában megnyitotta új bázisát Debrecenben. Bővülő cégünknél büszkék vagyunk eddig elért eredményeinkre, amelyek folytatásához keressük leendő új kollégáinkat debreceni csapatunkba. Célunk, hogy a budapesti bázishoz hasonlóan létrehozzunk egy színes egyéniségekből összekovácsolt, sok-sok motivációval ellátott szuper Sales Kommandó csapatot Debrecenben is.

Feladataid lesznek

  • biztosítási termékek értékesítése (lakásbiztosítás, balesetbiztosítás, casco, kötelező gépjármű biztosítás és utasbiztosítás)
  • sales hívások

Kit keresünk?

Téged keresünk, ha:

  • minimum 2-3 év (telefonos) értékesítői tapasztalattal rendelkezel
  • szeretsz értékesíteni, és tudod, hogy az egyik legjobb vagy benne
  • éhes vagy a sikerre
  • motivál, ha elismerik a teljesítményedet
  • tudod, hogy az eredmények nem jönnek maguktól és hajlandó vagy szorgalmas, kitartó munkával megdolgozni értük
  • jól bánsz az emberekkel, barátságosan kommunikálsz, tudsz érvelni és meggyőzni
  • türelmes vagy magaddal és másokkal
  • hosszútávon egy stabil nagyvállalati közegben szeretnél dolgozni

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

Ezeket nyújtjuk neked:

  • folyamatos tréningek és mentori támogatás
  • kiemelt fizetés: a jutalék kifizetése nincs maximalizálva, így ha jól teljesítesz, nagyon jól tudsz keresni (a jó értékesítőink havi nettó 250.000-400.000 Ft között keresnek)
  • rendszeres szakmai elismerések
  • kiemelkedő teljesítmény esetén meghívás a Genertel Kiválóság Klub-ba
  • hosszú távú karrier egy stabil nagyvállalati közegben
  • légkondis, modern irodaház a város szívében
  • ingyenes konditerem
  • menő terasz napágyakkal
  • összetartó, támogató csapat és jó közösség

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • banki, biztosítási tapasztalat
  • értékesítési tapasztalat

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1339
Pozíció pontos megnevezés: Call center operátor (Debrecen)
Foglalkoztatás helye: Hajdú-Bihar Megye
Szakterület: Telefonos értékesítő
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: 6 órában
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Call center operátor (Debrecen)