Biztosítási termékfejlesztő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Termékfejlesztési csoportunk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Csapatunk a lakossági termékek bevezetésével, árazásával, a nyereségesség biztosításával foglalkozik nemcsak a Generali, de egyik tagvállalatunk, a Genertel Biztosító esetében is. Proaktív, innovatív hozzáállással és nem utolsó sorban felelősségteljesen végezzük munkánkat, sok esetben külföldi kollégákkal együttműködve.

Feladataid lesznek

  • gépjármű,- és lakossági vagyonbiztosítási termékek fejlesztése,
  • statisztikai, matematikai programokkal történő díjszámítás,
  • üzleti modellek elkészítése,
  • termékfejlesztési dokumentációk elkészítése,
  • értékesítési- és termék-kontrolling elemzések készítése,
  • konkurenciavizsgálat, piaci elemzés,
  • értékesítési- és termék-menedzsmenttel történő folyamatos kapcsolattartás.

Kit keresünk?

Egy olyan proaktív hozzáállású, kiemelkedő elemző és problémamegoldó képességgel rendelkező új kollégát keresünk, aki képes önállóan egy feladatot a probléma felmerüléstől a megoldási javaslatok kidolgozásáig elvinni. Továbbá, aki

  • matematikai, aktuáriusi, vagy közgazdasági egyetemi végzettséggel bír,
  • magas szintű MS Office felhasználói és adatbázis kezelési ismeretekkel rendelkezik,
  • magas szintű statisztikai ismeretei vannak,
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezik (szóban, írásban),
  • rendszerszemléletű gondolkodású, és egyben proaktív, önálló személyiség,
  • tud és szeret is csapatban dolgozni,
  • ügyfélközpontú személettel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • béren kívüli juttatási csomagunk számos különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • releváns szakmai tapasztalat,
  • pénzügyi szektorban (bank, biztosító) szerzett tapasztalat
  • kontrolling, elemzői gyakorlat,
  • SQL lekérdezésekben való jártasság, adatbázis-kezelési ismeretek,
  • matematikai modellezés.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1084
Pozíció pontos megnevezés: Biztosítási termékfejlesztő
Foglalkoztatás helye: 1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.
Szakterület: Termékfejlesztés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Biztosítási termékfejlesztő