Bér- és társadalombiztosítási munkatárs

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Bérszámfejtési területünk

Bér- és társadalombiztosítási munkatársat

keres.

Kik vagyunk?

Szolgáltatásközpontú szemlélettel és precíz munkavégzéssel biztosítjuk, hogy a Generali Biztosító és leányvállalatainak munkavállalói határidőre megkapják a járandóságukat. Csapatban és önállóan is helyt álló, lelkiismeretes, precízen dolgozó csapat vagyunk, lépést tartunk a jogszabály változásokkal. Jól bírjuk a szakmával járó hullámzó terhelést. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • munkavállalók bérének, kafetéria juttatásainak és társadalombiztosítási járandóságainak elszámolása;
  • céges havi név szerinti adóbevallás ellenőrzése;
  • letiltások kezelése;
  • költségtérítések kifizetése;
  • ellenőrzések kiszolgálása.

Kit keresünk?

Olyan operatív tevékenységet szívesen végző, kitartó, munkájára igényes, precíz munkatársat keresünk, aki nem riad vissza a bérek elszámolásának felelősségétől és magas szintű, naprakész társadalombiztosítási ismeretekkel rendelkezik, logikus gondolkodás jellemzi, továbbá:

  • legalább érettségi bizonyítvánnyal + társadalombiztosítási szakképesítéssel (OKJ) rendelkezik;
  • minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalata van;
  • SZJA, TBJ és EB törvény ismeretei naprakészek;
  • precíz, együttműködő, ügyfélközpontú;
  • képes egyénileg dolgozni, de fontos számára a csapat is;
  • átlátja, megérti a folyamatokat, szívesen vesz részt a számfejtő programot érintő fejlesztések és módosítások tesztelésében;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretei vannak.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • felsőfokú társadalombiztosítási képzettség
  • angol nyelv ismerete
  • SAP HR rendszer ismerete

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével lehet.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1105
Pozíció pontos megnevezés: Bér- és társadalombiztosítási munkatárs
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Bér- és társadalombiztosítási munkatárs