Banki értékesítési támogató

Üdvözlünk a Generalinál!

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként vállalatunk, a

Generali Biztosító Zrt.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Banki értékesítési területünk

Banki értékesítési támogató vállalkozó partnert keres

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, minél magasabb szinten támogassuk banki partnereinket, hogy a segítségükkel minél több ember életét tegyük biztonságosabbá szolgáltatásainkkal. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • személyes kapcsolattartás a Biztosítóval együttműködő partner Bankok területi felosztás szerint hozzárendelt fiókjainak munkatársaival, fiókvezetőivel,
  • a bankfiókok értékesítési munkatársainak szakmai támogatása, fejlesztése (oktatás, képzés, értékesítés támogatás),
  • a bankfiókok értékesítési munkatársainak teljesítményének nyomon követése, ösztönzése, növelése és a közös folyamatok menedzselése,
  • a bankfiókoktól beérkező igények, tapasztalatok nyomon követése, ehhez kapcsolódóan a banki értékesítés központi területével történő kapcsolattartás,
  • a hozzárendelt bankfiókok teljesítményének folyamatos támogatása összhangban a banki elvárásokkal,
  • folyamatos riportálás a banki értékesítés központi területével, proaktív javaslattétel a folyamat- illetve termékegyszerűsítések, -fejlesztések kapcsán.

Kit keresünk?

Egy proaktív, önálló, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkező, kreatív, eredményorientált vállalkozó partnert keresünk, aki

  • minimum középiskolai érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik,
  • minimum 2 éves, pénzügyi területen szerzett értékesítési és/vagy értékesítés támogatói tapasztalattal bír,
  • felhasználói szinten ismeri az irodai IT alkalmazásokat,
  • saját gépkocsija van és rendszeresen vezet.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • munkavégzés helye: Budapest és Pest megye
  • erősödő, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • közösségi értékek
  • kiváló közösség
  • megbízási jogviszony

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • pénzügyi területen belül banki vagy biztosítói értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 2026
Pozíció pontos megnevezés: Banki értékesítési támogató
Foglalkoztatás helye: Budapest, Teréz krt. 42-44.
Szakterület: Értékesítési munkatárs
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Banki értékesítési támogató