Back office szakértő / junior back office szakértő

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk! Nekünk pedig Rád!

A Generali Biztosító Zrt.

tagvállalata a

Generali Alapkezelő Zrt.

back office szakértő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként a Generali Alapkezelőnél azon dolgozunk, hogy mind a magán, mind az intézményi ügyfeleink számára biztosítani tudjuk az igényeikhez, hozamelvárásaikhoz, kockázatvállaló képességükhöz legjobban illeszkedő befektetési portfóliók kialakítását. Összetartó csapatként ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • befektetési alapok és portfóliók nettó eszközérték számítása;
  • értékpapír, deviza és deviza határidős ügyletek adminisztrálása és elszámolása;
  • felügyeleti jelentések elkészítése;
  • ügyfél jelentések készítése;
  • kapcsolattartás bankokkal, letétkezelőkkel és partenerekkel.

Kit keresünk?

Egy sokoldalú tehetségre, pénzintézetnél már tapasztalatot szerzett, ideális esetben pénz- és tőkepiaci ismeretekkel rendelkező, munkájában pontos és precíz szakértőre van szükségünk, akinek

  • felsőfokú (főiskolai/egyetemi) szakirányú diplomája és
  • 1-3 éves pénzintézetnél (pénzügyi-, számviteli területen) szerzett tapasztalata van;
  • angol nyelvtudása aktív min. középfokú szóban és írásban egyaránt;
  • kiváló Word és Excel felhasználó;
  • belső igénye van a pontos, precíz munkavégzésre;
  • jó problémamegoldó;
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44..);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messzire menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • 1-3 éves alapkezelőnél vagy letétkezelőnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • pénz- és tőkepiaci ismeretek;
  • befektetési alapkezeléssel, portfoliókezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgák (tőzsdei szakvizsga, VAP)

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezni bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzzal lehet.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 992
Pozíció pontos megnevezés: Back office szakértő / junior back office szakértő
Foglalkoztatás helye: 1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.
Szakterület: Banki, Biztosítási szakügyintéző
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Back office szakértő / junior back office szakértő