Állománykezelő ügyintéző - EUB

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk! Nekünk pedig Rád!

A Generali Biztosító Zrt.

tagvállalata az

Európai Utazási Biztosító Zrt.

állománykezelő ügyintéző

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azért dolgozunk, hogy az Európai Utazási Biztosító utasbiztosítással rendelkező ügyfeleit színvonalas szolgáltatással támogassuk. Feladatunk a szerződések kezelése, ügyfélkiszolgálás, ügyfélelégedettség, a felmerülő kérdések teljeskörű ügyintézése. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • biztosítási állománykezelési feladatok adminisztratív munkakörben;
  • szerződések rögzítése és módosítása írásos dokumentációban és IT rendszerekben;
  • partnerekkel történő telefonos kapcsolattartás, tájékoztatás.

Kit keresünk?

Egy olyan proaktív hozzáállású, terhelhető, precíz, rugalmas, jó kommunikációs képességgel rendelkező munkatársat keresünk, aki:

  • min. középiskolai végzettséggel, érettségivel rendelkezik;
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteit magabiztosan alkalmazza (Word, Excel, levelező rendszer);
  • munkáját felelősségteljesen és precízen végzi;
  • együttműködő;
  • tanulni vágyó személyiség.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.) fogsz dolgozni;
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • hasonló állománykezelői, ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1047
Pozíció pontos megnevezés: Állománykezelő ügyintéző - EUB
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Állománykezelő ügyintéző - EUB