Adattárház alkalmazás fejlesztő

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Adattárház Fejlesztési Csoportunk

munkatársat

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy agilis módszertani környezetben megoldást kínáljunk vállalatunk adattárház fejlesztési igényeire. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Feladataid lesznek

  • Üzleti igények feldolgozása,
  • Technikai specifikációk készítése,
  • Vállalati adatvagyon menedzselése,
  • Adattárház folyamatok fejlesztése,
  • Témaorientált adatpiacok bővítése.

Kit keresünk?

Egy tulajdonosi szemléletű, proaktív hozzáállású és jó együttműködési készségű kollégára van szükségünk, aki:

  • felsőfokú informatikai végzettséget szerzett,
  • jártas a PL/SQL nyelvben,
  • rendelkezik adattárház fejlesztési tapasztalattal,
  • otthonosan mozog Oracle adatbázis környezetben,
  • üzleti területekkel hatékonyan kommunikál,
  • jó dokumentációs készséggel rendelkezik,
  • munkájában precíz és eredményorientált.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

Az alábbi módszertanok és eszközök ismerete:

  • Agilis, scrum
  • DataVault
  • PowerDesigner
  • IBM Cognos Analytics

Ami a pályázathoz szükséges

A jelentkezéshez küldd el nekünk szakmai önéletrajzod és bérigényed!

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1089
Pozíció pontos megnevezés: Adattárház alkalmazás fejlesztő
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Adatbázisszakértő
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adattárház alkalmazás fejlesztő