Adatrögzítő (diák)

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk! Nekünk pedig Rád!

A Generali Biztosító Zrt.

tagvállalata a

Európai Utazási Biztosító Zrt.

adatrögzítő diák

munkatársat keres

Kik vagyunk?

Az utazási biztosítások specialistái vagyunk, egy kis létszámú, összetartó csapatként működünk egy nagy cégcsoport tagjaként. Szenvedélyes és lelkes szakértői csapatként azon dolgozunk, hogy partnereink számára kimagasló támogatást nyújtsunk a minél magasabb ügyfél elégedettség elérése érdekében.

Feladataid lesznek

  • számítógépes adatrögzítés,
  • adatfeldolgozás,
  • szerződések, káranyagok dokumentálása (papír alapú és elktronikus),
  • iratrendezés,
  • egyéb adminisztráció.

Kit keresünk?

Egy proaktív, jó kommunikációs képességgel rendelkező, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot keresünk, aki:

  • adminisztratív feladatok elvégzésében gyors és pontos;
  • tudja vállalni a heti min. 20 óra munkavégzést;
  • alap szintű számítógépes felhasználói ismeretekkel  és alapfokú angol nyelvtudással rendelkeznek;
  • kiváló együttműködési készség jellemzi.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Irodánk jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.) van,
  • 2 hónapos határozott időtartam
  • diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás

Pozíció betöltése során előnyt jelent

adatrögzítési tapasztalat

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1596
Pozíció pontos megnevezés: Adatrögzítő (diák)
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Adatrögzítő
Szerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatrögzítő (diák)