Adatmenedzsment szakértő (Pénzügyi Specifikus Adatmenedzsment Terület)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Pénzügyi Specifikus Adatmenedzsment Terület

Adatmenedzsment szakértő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Egy piacvezető, nagy múltú, tőkeerős cég pénzügyi területének új területe vagyunk, amelynek célja, hogy összefogja, konszolidálja és optimalizálja a területen megjelenő pénzügyi adatfolyamatokat. Feladatunk, hogy kiszolgáljuk a társterületek igényeit a lehető leghatékonyabb adatfolyamatokkal.

Feladataid lesznek

  • Adatpiac-építés adattárházban az üzleti igényeknek megfelelően;
  • Adatfolyamat-optimalizálás üzleti területekkel közösen;
  • Felelősségi körbe tartozó riportok építése;
  • Üzleti intelligencia stratégiai program támogatása, adatigény-konszolidáció;
  • Üzleti specifikációk, koncepciók kidolgozása az IT területtel együttműködve.

Kit keresünk?

Egy motivált, proaktív, érdeklődő, valamint jó technológiai affinitással, üzleti érdeklődéssel és elemzői vénával rendelkező kollégát várunk a csapatunkba, aki:

  • 2 év releváns tapasztalattal rendelkezik;
  • szeret rengeteget tanulni és fejlődni mind üzleti, mind IT technológiai szempontból;
  • érdeklődik a BI, adatmenedzsment világa iránt;
  • jó barátságban van az Excellel, SQL-lel;
  • szeret rendet tenni a folyamatokban;
  • része kíván lenni egy segítőkész, együttműködő, emberi, de pörgős és motivált csapatnak.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • PL/SQL tudás;
  • Python ismeret, PowerBI ismeret;
  • Egyéb programozási, adatmodellezési tapasztalat;
  • Biztosítástechnikai ismeretek;
  • Erős kommunikációs és dokumentációs készség;
  • Projekt tapasztalatok;
  • BI működési tapasztalatok.

Egyéb információk

  • Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk és a beléptetéshez szükséges lépéseket digitalizáltuk.
  • Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, és új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 2003
Pozíció pontos megnevezés: Adatmenedzsment szakértő (Pénzügyi Specifikus Adatmenedzsment Terület)
Foglalkoztatás helye: Budapest - Hibrid
Szakterület: Adatbázisszakértő
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatmenedzsment szakértő (Pénzügyi Specifikus Adatmenedzsment Terület)