Adatmenedzsment szakértő (Pénzügyi és elszámolási terület)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig rád!

PÉNZÜGYI ÉS ELSZÁMOLÁSI TERÜLETÜNK

Adatmenedzsment szakértőt keres.

Kik vagyunk?

Egy piacvezető, nagy múltú, tőkeerős cég  Pénzügyi és Elszámolási területe vagyunk, ahol a napi szintű pénz be- és kifizetési folyamatokat üzemeltetjük, és az általunk indított fejlesztések segítségével élen járunk a modern fizetési megoldások alkalmazásában.

Feladataid lesznek

  • Adatpiac-építés az üzleti igényeknek megfelelően;
  • Adatfolyamat-optimalizálás;
  • Vezetői információs rendszer támogatása;
  • Felelősségi körbe tartozó riportok építése, elemzése;
  • Informatikai adatmodell specifikációk támogatása;
  • Adatigény-konszolidáció;
  • Automatizáció

Kit keresünk?

Egy agilis, motivált, proaktív, érdeklődő, valamint jó technológiai affinitással rendelkező szakértő kollégára van szükségünk, aki:

  • 2 év releváns tapasztalattal rendelkezik;
  • szeret rengeteget tanulni és fejlődni mind üzleti, mind IT technológiai szempontból;
  • érdeklődik a pénzügyi riporting, BI, adatmenedzsment világa iránt;
  • jó barátságban van az Excellel, SQL-lel;
  • szereti a tiszta, egyszerű dolgokat és folyamatokat;
  • része akar lenni egy szuper, együttműködő, emberi, de pörgős és motivált csapatnak.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer, ingyenes company care egészségügyi csomag, plusz kafetéria,
  • versenyképes szakmai tudás, szakmai fejlődés lehetősége, tréningek,
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok,
  • fiatal, lendületes csapat, rugalmas időbeosztás,
  • ingyenes, céges edzőterem, sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség,
  • Jól megközelíthető, központi helyen levő iroda, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.)

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • PL/SQL tudás;
  • Bármilyen programozási, adatmodellezési ismeret, tapasztalat;
  • Biztosítástechnikai ismeretek;
  • Projekt tapasztalatok;
  • BI eszközök ismeret
  • Python

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1505
Pozíció pontos megnevezés: Adatmenedzsment szakértő (Pénzügyi és elszámolási terület)
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Adatbázisszakértő
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatmenedzsment szakértő (Pénzügyi és elszámolási terület)