Adatfolyamat elemző

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Központi adatirányítási területünk

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként elsősorban a vállalatcsoport adatirányítási rendszeréért felelünk, így élenjáró megoldásokkal veszünk részt az adatmenedzsment folyamatok alakításában és felügyeletében. Munkánk során kiemelten figyelünk az üzleti innovációk végrehajtásához szükséges adatbázisok megszerzésére és hatékony feldolgozására, ezzel támogatva a Generali vállalatcsoport stratégiájában szereplő célok elérését.

Feladataid lesznek

  • Adatirányítási csoport szintű politika és kapcsolódó irányelvek implementációjának támogatása cégcsoport szinten az adatarchitektúrára vonatkozóan
  • Master Data/Reference Data körök adatfolyamatainak feltérképezése, dokumentálása, a dokumentumok közzététele és változáskezelése
  • Központba érkező üzleti kérdések/felvetések (ún. business use case-k) gyűjtése, előfeldolgozása, a legjobb megoldások megkeresése, majd a megfelelő kidolgozási csatorna (BI, AI, IT megoldás, robotika stb.) felé történő becsatornázása, az Adatkezelési Bizottság elé terjesztése
  • Annak biztosítása, hogy az ún. business use case-k megfelelően és egységes módszertan mentén kerüljenek felmérésre, majd az Adatkezelési Bizottságban véleményeztetésre, s megfelelő támogatottság esetében bevezetésre
  • Részvétel azon adatkörök azonosításában, felügyeletében, amelyek a központi adatvagyon körébe sorolandóak, illetve oda soroltak.

Kit keresünk?

Agilis, az adatfolyamatok felmérése iránt érdeklődő, IT tudással rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • Adatmenedzsment tapasztalattal rendelkezik;
  • Felsőfokú képzettsége, valamint aktív angol nyelvtudása van;
  • Adatmodellezési ismerekkel rendelkezik;
  • Jó kommunikációs és kiemelkedő együttműködési készséggel bír;
  • Rendszerszemléletű, jó analitikus képességű és logikus gondolkodású.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Iroda - megújult környezetben,  jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - home office lehetőség heti rendszerességgel 2-3 nap (hibrid munkavégzés formájában). Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség - belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod
  • Sport -és kikapcsolódás -  ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés - ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Pénzintézeti vagy biztosítási szektorban szerzett releváns gyakorlat.

Egyéb információk

  • 2022.04.04-től cégcsoportunk bevezette a hibrid működést, amely heti 2-3 nap irodai jelenlétet jelent, meghagyva a heti több nap home office lehetőségét, figyelembe véve a munkatársi igényeket.
  • Kiválasztásaink során az interjúkat online és offline módon is tartjuk.
  • Onboarding folyamatunkban belépőink online módon ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel.
  • A személyes beilleszkedést (az adott járványügyi szabályozások figyelembevételével) heti pár nap irodai jelenléttel, csapatépítő programokkal, közösségi találkozásokkal segítjük.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1937
Pozíció pontos megnevezés: Adatfolyamat elemző
Foglalkoztatás helye: Budapest - Hibrid
Szakterület: Elemző, Tanácsadó
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatfolyamat elemző