Adatbázis adminisztrátor

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

IT Adattárház Fejlesztési területünk

adatbázis adminisztrátort

keres.

Feladataid lesznek

  • A rendszerek napi működésének felügyelete, optimalizálása.
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatokban.
  • Oracle adatbázisok adminisztrálása.
  • Adatbázis mentések felügyelete.
  • Éles alkalmazások támogatása.
  • Jogosultságok menedzselése.

Kit keresünk?

Egy tulajdonosi szemléletű, proaktív hozzáállású és jó együttműködési készségű kollégára van szükségünk, aki:

  • Jártas az SQL nyelvben;
  • otthonosan mozog Oracle adatbázis környezetekben;
  • Linux/shell szkript ismerettel bír;
  • legalább 3 év Adattárház üzemeltetési tapasztalattal rendelkezik.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • Agilis, scrum módszertan ismeretek.
  • Banki rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • MsSQL/T-SQL nyelv ismerete.

Ami a pályázathoz szükséges

Szakmai önéletrajz a jövedelemigény megjelölésével.

Pozíció adatai

Pozíció azonosító: 1002
Pozíció pontos megnevezés: Adatbázis adminisztrátor
Foglalkoztatás helye: Budapest
Szakterület: Adatbázisszakértő
Szerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatbázis adminisztrátor